Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Nisu prevare samo na krpicama

Dakle,možda će neki reć da ovoj temi nije tu mjesto,ali ipak želim vas upozoriti da vladaju prevaranti i na drugim mjestima. Ako vas netko zove "iz banke" ni pod razno nedajte NIKAKVE podatke svoje, tuđe, jmbg, broj kartice( pod tim ne mislim broj računa već baš kartice ) pinove i ostalo, kako vam se nebi pojavile neobične transakcije u americi itd... Također, bilo bi poželjno da to kažete mamama i ostaloj "starijoj" ekipi koju je lako zbunit i preveslat.. Naime, frendicina mama je dobila poziv "iz banke" da hitno da broj kartice, da im je pao sustav, ne znaju di je nestao njezin novac i tako... Žena je rekla da će odmah doć osobno, na što su rekli da ne treba, nema potrebe kao...ona je poklopila, naravno sve je 5 s računom. Pripazite na takve pozive [:ljut]
2013 11 25
[:sokiran] hvala na upozorenju [:frustriran] [:boji]
2013 11 25
mašala :) ma bi ih ja...
2013 11 25
Hvala ti na informaciji, prosljedit ću dalje... [:smijesi]
2013 11 25
nek se jave mom osobnom bankaru [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 11 25
uff uzas...prvi put cujem ovakvo sta...zar i takve vrste prevara haraju..:/ [:sokiran]
2013 11 25
Nažalost da, ljudi ne prikrivaju pinove na bankomatima, i na kraju kopija kartice se pegla na drugoj strani svijeta... Ne čuju oni koji ne rade u takvih krugovima...a mi koji imamo veze s tim se svega naslušamo
2013 11 25
kkao ne bi bilo mjesto ovoj temi ovdje? Pa tu smo da si pomognemo i upozorimo. Također se čuvajte agenata raznih telekomunicacijskih kuća. mene je nazvala jedna iz t mobila kako bi mi ponudila neki super paket: interet, max tv... Ja joj ljubazno kažem da me ne zanima i da ne želim i ona mi samo usput kaže: ok, samo da vas obavjestimo: svim korisnicima besplatno ćemo aktivirati spremalicu, ....ovo-ono Ali ćete još dobiti pismeno rješenje. ja ju pitam šta će mi to kad ne koristim i da mi en moraju to aktivirati makar je besplatno. A ona kaže: a takva je politka t mobila jer je potpuno besplatno i aktivacija i nema nikakve naknade mjesećne. Ja kažem: ako je tako dobor onda. I nakon 3 mjeseca stiže mi upozorenje da mi istjeće probni rok svih tih s.anja i da će se svako od njih početi naplačivati po 90 kn JAO ŠTO SAM BILA BIJESNA! [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] Al dobro, uspjela sam riješti to bez ikakvih financijskih poteškoća ali sma se dobro naživcirala.
2013 11 25
Drage cure, ustedite vrijeme, novac i zivce. Ne kupujte proizvode s profila bfcroatia. Nakon više od pola godine narucene tenisice nisam ni vidila, a kamo li da je vratila uplaceni novac. zavlaci s problemima u narudzbi, carini, dostavi.. uzas!
2022 04 08