Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Brišu mi se artikli sa profila??

Poštovani, već mi se nekoliko puta dogodilo da mi se obriše 10- tak , a evo večeras i 20 artikala sa profila. O čemu se radi'?Jako je teško ovdje opet stavljati artikle, slike pogotovo, a sada niti ne znam koji su mi artikli izbrisani, a koji su ostali. Užasno ! Pa kako je to moguće? da li se ikome slično dogodilo??? Odgovorni bi trebali hitno poduzeti nešto.
2014 01 03
ovo je fakat cudno :( mozda ti se netko prijavljuje i brise...neznam al cudno.
2014 01 03
I meni se sinoć izbrisali, sva sreća na njuškalu imam isto sve artikle pa znam koji fale. Meni nisu bili po pravilu bili, prva slika je bila sa interneta a ne moja, vjerojatno su prijavljeni ili je administrator sam uredovao :-)
2014 01 03
Jesi li imala svoje slike ili slike s neta?ako si imala slike s neta vjerojatno te netko prijavio i admin je izbrisao slike jer ne vjerujem baš da se slike mogu same od sebe izbrisat [:sokiran]
2014 01 03
Meni su isto sinoć obrisali neke artikle, one na kojima je slika bila s interneta iako uz svaki artikl stavim i svoje slike. Ne kužim. Mislim, fotić mi je dosta loš i puno se lošije stvari vide na mojim slikama, upravo iz tog razloga kombiniram i jedne i druge slike. [:place]
2014 01 03
Dosta čudno jer gledam sad slike od drugih cura koje imaju samo slike s neta i njihovi artikli najnormalnije stoje na profilima, nisu obrisani.. Što nije ok, ista bi pravila trebala vrijediti za sve. Ili?
2014 01 03
Meni uredno briše artikle a također kombiniram sliku s interneta i skupa sa svojima, baš iz razloga jer neki artikli koji su tamni ne mogu dobro ispasti tj ne vidi se detaljno kako izgleda, i ja s troje male djece ponovo moram sve iznova postavljati [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti] a bome neke artikle više nisam ni vratila u prodaju jer nemam vremena sve ponavljati iznova i iznova....pa da mi opet obriše.....a da barem imam neku manu u profilu ili ponašanju [:tuzan]
2014 01 03
Da, a cipele prodane 2012. još drži u ponudi iako ih je korisnica izbrisala iz svoje ponude.
2014 01 03
Pa ako je admin već odlučio raditi reda, onda bi bilo ok da se ili svima pobrišu artikli koji imaju slike s neta ili nikome... Jer zbilja nije fer da se nekim curama obriše, a nekima ne.
2014 01 03
uvijek će vam se obrisati artikl ako; - prva slika je s neta - sve su slike s neta - ako su slike mutne i predmet se dobro ne vidi - ako su lažno tagirani - ako ste imali napisano "lot" a cijene unutra zasebno za svaki predmet (što onda nije vezano uz naziv) - ako imate na prvoj slici više od 2 slike povezane u jednu
2014 01 03
Neki ljudi imaju sve slike s interneta i to točno s ebaya i stoje im uredno artikli, pa ne znam ko tu pije a tko plaća.
2014 01 03
ma..sad nemam vremena pisati, al nisu mi izbrisali sve slike s neta,,ostavili su par slika( artikala) na kojima su slike s neta, a izbrisali su mi u puno artikla koje sam sama slikala tj. artikle koje uopće na netu ne postoje jer su moji , kupljeni prije brdo godina..Ovaj sajt stvarno loše funkcionira, užasno. ima brdo bug -ova i šteka na sve strane. Odlična ideja stranice al katastrofa izvedba !!
2014 01 03
Kako mogu kontaktirati administratora direktno? Da li je jedini kontakt onaj na dnu stranice? jer nitko na taj mail ne odgovara..
2014 01 03
Hvala svima na odgovorima, javit ću se administratorici..sumnjam da se njoj tako nešto dogodilo. Al sigurno mi neće moći vratiti artikle nego ću trebati izgubit brdo vremena da opet stavim preko 20 artikala. Nadam se da se više ovo neće ponoviti, iako se već par puta ponovilo. Točno, neki ljudi ovdje bez beda kažu da naručuju s ebay-a, stavljaju slike s neta, pišu da će artikl stići za par tjedana a njima se ne brišu slike.. Ma, neznam šta reči..užasno..
2014 01 03
Meni se obrisalo oko 100 artikala,to nije uredu!! Sto se uopce događa!! [:ljut] [:ljut]
2014 08 26