Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

stvari koje se isplati kupiti...

Ne znam je li vec spomenut, ali La Roche Effaclar A.I. korektor za nepravilnosti koze. Meni se pokazao izuzetno efikasnim protiv sitnih pristica i ranica nakon istiskivanja istih, i to u vrlo kratkom roku. Nanosila bih prije spavanja, nakon uobicajenog ciscenja lica, ujutro bi se taj sloj isusio pa bih nanijela novi (opet nakon ciscenja) i sve je nestalo. Cijena po ljekarnama je oko 110 kn, definitivno se isplatio u mom slucaju.
2020 08 16
> mina999: > Ne znam je li vec spomenut, ali La Roche Effaclar A.I. korektor za nepravilnosti koze. Meni se pokazao izuzetno efikasnim protiv sitnih pristica i ranica nakon istiskivanja istih, i to u vrlo kratkom roku. Nanosila bih prije spavanja, nakon uobicajenog ciscenja lica, ujutro bi se taj sloj isusio pa bih nanijela novi (opet nakon ciscenja) i sve je nestalo. Cijena po ljekarnama je oko 110 kn, definitivno se isplatio u mom slucaju. A koliko traje pakiranje?
2020 08 16
> LeUnicornFetus: > > mina999: > > Ne znam je li vec spomenut, ali La Roche Effaclar A.I. korektor za nepravilnosti koze. Meni se pokazao izuzetno efikasnim protiv sitnih pristica i ranica nakon istiskivanja istih, i to u vrlo kratkom roku. Nanosila bih prije spavanja, nakon uobicajenog ciscenja lica, ujutro bi se taj sloj isusio pa bih nanijela novi (opet nakon ciscenja) i sve je nestalo. Cijena po ljekarnama je oko 110 kn, definitivno se isplatio u mom slucaju. > A koliko traje pakiranje? Ovisi koliko cesto koristite, pakiranje je od 15 ml. Meni obicno recimo tolika kolicina kreme za oci traje 2 mjeseca. Za ozbiljnije probleme s kozom nemam iskustvo i preporucila bih dermatologa prije svega, no meni se za taj iznenadni 'osip' pokazao savrsen, sad stoji u rezervi za nedajbozeopet 😁
2020 08 16
Drage djevojke, imate li mozda za preporuciti neku provjerenu kremu protiv strija tijekom trudnoce? Hvala unaprijed!
2020 09 21
> prettybalerina: > Drage djevojke, > imate li mozda za preporuciti neku provjerenu kremu protiv strija tijekom trudnoce? > Hvala unaprijed! Iako mislim da je to najviše stvar genetike....ja sam koristila neko obično ulje za strije iz DM-a,njihova robna marka.Najvažnije je redovito mazati.I super mi je bilo za svrbež kože koji me mučio pred kraj trudnoće.Striju nisam niti jednu dobila. Sretno:)
2020 09 22
> prettybalerina: > Drage djevojke, > imate li mozda za preporuciti neku provjerenu kremu protiv strija tijekom trudnoce? > Hvala unaprijed! Osobno sam koristila najobičnije tamnoplavo Nivea mlijeko za tijelo,ali baš svaki dan i poslije svakog tuširanja,i nisam dobila nijednu striju. Jako je važno kožu održavati vlažnom i nahranjenom kako bi ostala elastična,mislim da je krema manje bitna. Iako genetika igra veliku ulogu u svemu,također je bitno brinuti o svom tijelu/koži ☺ sretno!
2020 09 30
Evelinov 12% tni kompleks vitamina C, ima u Mulleru. Oko 30-40 kuna je. Dođe u bočici sa pipetom, dozira se u kapima. Lice zdravo sjaji nakon nekoliko dana korištenja navečer, i izgleda svježije i mlađeo:) . Koristim povremeno kao kuru za lice, po par dana svaki mjesec, ne stalno. A s obzirom da je vitamin C blagi dezinficijens, koristila sam i nakon depilacije s namjerom da smanjim prištiće od brijanja. Za to je malo preskup sport jer ode cijela bočica samo na noge, ali meni fakat pomaže. Na 6-toj bočici sam. x-)
2020 11 16
> prettybalerina: > Drage djevojke, > imate li mozda za preporuciti neku provjerenu kremu protiv strija tijekom trudnoce? > Hvala unaprijed! Biobaza kreme za trudnice i mame. Mene spasilo u 2 trudnoće.
2020 12 17
Ako je tema zamisljena kao #"Totalno fantastičan proizvod", onda moj glas ide slijedećim proizvodima: 1. Avene A-Oxitive Nigt peeling cream (proizvod na bazi retinoida, za sjaj kože, bore, proširene pore i prištiće) 2. Avene A-Oxitive antioksidativni serum i vodena dnevna gel krema (isto kao i gore, samo day-varijanta) 3. Kelual DS šampon za seboreju (suhi tip, suho vlasište). Jedino što mi je pomoglo! 4. La Roche Posay dermallergo serum (osjetljiva koža, sklona svrbežu, irtiacijima, crvenilu) 5. Eucerin Sun Oil control spf 50, Eucerin pigment control spf 50, La roche posay age correct spf 50 6. L'oreal Volumetry serie expert sprej za volumen kose 7. Macadamia tangle t. četka za kosu 8. Armani Acqua di Gioia, edp parfem 9. MaxFactor Facefinity tekući puder (nijansa "75") 10. L'oreal Excellence boje za kosu (od drogerijskih boja) 11. L'oreal profesionel Vitamino color resveratrol sprej i maska za obojenu kosu 12. Eucerin 3D Filler+Elasticity serum 13. Eucerin Q10 active krema za područje oko očiju 14. Essence lakovi za nokte 15. Borotalco Original deo - dezodorans u spreju 16. Neutrogena Repair losion za tijelo (suha koža) 17. Parfemi: Mon Guerlain Sparkling bouqet, Narciso R. poudree, YSL libre i Manifesto, CK Deep euphoria, JPG Le male, La vie est belle, C.H. Good girl, Dior Addict, Prada Candy Kiss, Kenzo Amour) 18. Economicove kopije parfema :)
2022 08 23
Naslijepo sam kupila parfem Katy Perry's Indi i odusevljena sam mirisom👍
2022 10 09
Parfemi iz Lidla su također super, jako su povoljni, a miris ne oslabi tako brzo kao kod ostalih jeftinih parfema. Bočica od 75 ml košta 40ak kn. Samo nemaju neki velik izbor mirisa već samo 3-4 vrste.
2022 11 23
Dobra dojava !
2022 11 25
Dyson airwrap. Stvarno je skup, ali isplati se kupiti za nekog tko ide redovito na feniranje i zeli ustediti novac i vrijeme. Manje steti kosi nego pegle i uvijaci.
2023 03 16
Za borbu protiv akni - tonik s klindamicinom, jedina stvar od 1001 isprobane koja je ocistila moje lice Maskara - essence crazy volumen, rozna maskara Olovka za usne - catrice plumling - nijansa cheers to life Avon mat ruževi nude nijanse - nepogrešivo koji E sad djevojke, imate li nešto za borbu protiv dermatitisa. Dulje vrijeme koristim La roche posay Kerium, ali ne pomaže :(
2023 07 11
Pozdrav imam jeftine stvari na profilu koje su isplative
2023 08 18
1 2 ... 16 17 18 19