Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

stvari koje se isplati kupiti...

Pozdrav cure, Imate rasprodaju na mom profilu - od marki, do kozmetike... slanje moguce i pouzecem kako se ne bi trebale muciti unaprijed uplacivati novac... za sve dodatne info sam dostupna u inboxu. Cijene su jeftine jer se zelim rijesiti sto vise stvari koje vise ne nosim. Povirite :))
2019 09 03
Catrice - Prêt-à-Volume False Lashes Maskara, oko 35 kn. Meni najbolja
2019 09 23
❗️JESENSKA RASPRODAJA❗️ Razne marke po pristupačnim cijenama Hogl, Boss, Calvin Klein, Timberland, Mustang...
2019 09 23
Drage djevojke! 🤗 Zelite li i vi postati dio Farmasi tima i uzivati u brojnim pogodnostima koje ono nudi? 🙋 Na svaku narudbu ostvarujete proviziju ovisno o njenoj visni. 💸 Novi clanovi imaju mogucnost izabrati cak 3 od 4 seta po promotivnoj cijeni. 🎁 Svaki iduci mjesec imate takodjer pravo birati proizvode po simbolicnoj cijeni ovisno o visni narudzbe. Jedini uvijet je da prva narudzba bude iznad 250 kn.💁 Farmasi nudi kvalitetnu prirodnu kozmetiku koja odgovara bas svakome i siroku lepezu ostalih proizvoda. 🍀💅💋💄 Javite mi se slobodno ako zelite biti clan na Viber ili Whatsapp na broj +385992418630 📲 ili na mom profilu. Lijep poozdrav 👋
2019 11 10
Ako kupite 3 ili vise artikla dobiti cete 10% na cjelokupan iznos. Kod mene je postarina besplatna. I mijenjam se ako imam nesto vase u omiljenima inace ne. Nadam se da cete pronaci nesto na mom profilu ❤❤❤🥰🥰🥰
2019 11 16
Prethodni 1 2 ... 16 17 18