Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Nudim/Tražim stan

Tražim stan u Novom Zagrebu, super bi bilo Dugave, Sloboština i sl, ali nije presudno! 40 ili više kvadrata.. za zaručnika i sebe tražim!
2014 03 31
[slika:074fd65c-c18b-4a5b-a399-f9ce0f0ad96a] [slika:ce66b039-358b-45a7-a280-c8a2ad0febbe] Zajam ponuda . Biste li riješiti svoj ​​financijski problem? Trebate kredit ? Vi ste odbijen od strane banke , a želite dobiti kredit kako bi zadovoljili svoje potrebe za bilo kakve ? Nema problema. Bez obzira na svoju financijsku situaciju . Nudim hipoteka, komercijalne kredite , međunarodne zajmove , osobni zajmovi i krediti Ekskluzivno Obrazovni kredita. nudim kredite na raspolaganju partnerstva , drugih javnih i privatnih , i mnogi drugi . Ja sam na raspolaganju kako bi vam dati bilo koji zajam , nekretnine , financije i još mnogo toga. J ponuda i duge i kratke kredita pojam . Kontaktirajte me danas i dobiti prvoklasne financijske usluge : E mail : [email protected] [:poljubac] [:poljubac]
2014 04 05
VARAŽDIN Iznajmljuje se stan u prizemlju kuće, veliko dvorište, vlastiti zaseban ulaz. Sastoji se od kuhinje koja je u potpunosti uređena (kutna klupa + stolice, frižider, štednjak, mikrovalna, posuđe...), zatim velike kupaonice (kada, odvojen wc, perilica rublja, te puno prostora za sušenje rublja i kao ostava), zatim jedna velika soba (ormari, bračni krevet, tv...), te druga soba (ormari, tv, mali krevet) Iznajmljuje se bračnom paru, ili studentima (mogu čak i po 2 u sobu). Cijena 2300kn + režije po vlastitoj potrošnji. [:smijesi]
2014 04 22
Trazim stan u Zadru za 5mj od 1.5-31.5. pa ako ima neka cura da bi primila cimericu taj mjesec nek mi se javi u inbox, a takodjer mi treba i od 1.9. isto u Zadru pa moze racunati na mene ponovo i od 9mj.... A takodjer moze se i javi netko ko ima garsonjeru naravno da nije preskupo....hvala svima
2014 04 28
iznajmljuje se namjesteni jednosobni stan u blizini kvatrica, tocnije zvonimirove ulice:)) detalji inbox
2014 04 28
Pa povisite ocjenu temi pa budete ju prije našli [:smije] [:smije]
2014 04 28
Tražim stan u Zadru u najam isključivo na dulje vrijeme, na Poluotoku..mora da ću ga nać u ovo doba god al eto [:smije]
2014 04 28
Tražim jednosoban stan u Zagrebu ili garsonjeru za sebe i psa :). Nije bitan dio grada, bitno mi je samo da je u zoni tramvaja. Ne tražim ništa previše, samo da je pristojan i uredan, po mogucnosti da je cijena najma do 200eura.
2014 05 25
nudim apartman *** u centru Zagreba na dan(e) ili noćenje(a) sve u inbox [:zaljubljen]
2014 07 08
Iznajmljujem stan u Zagrebu, kraj Cibone, 10 min pješice do centra grada ili 2 tramvajske stanice. Idealno za studente jer ima 3 odvojene sobe + kuhinja i blagavaona + kupaona. Cijena: 350 eura Ostale info u inbox
2014 08 16
Trazim stan u Zagrebu: ---do 1100 kn, po mogucnosti da je u stambenoj zgradi od 1 kata pa nadalje, lokacija nije bitna ali voljela bi da je vise prema Dubravi. Zapravo moze bilo koji kvart... Nikakve više uvjete nemam,prenjuskala sam njuskalo ali bez ikakvih rezultata nazalost. Bojim se loših gazdi, da mi ne snjofkaju kad mene nema itd... Molim Vas ukoliko imate ili poznajete nekoga koga ima javite mi se u box ili na e-mail [email protected]
2014 08 21
Iznajmljujem stan/garsonijeru u Zagrebu od 1.10. do 300e s rezijama. Poželjna blizina centra. Prednost ako ima vrt/dvorište.
2014 08 27
trazim stan u najam cca 45 m2,cura decko i pesek..po mogucnosti novi zagreb..;)))) [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2014 08 29
tražim podstanarski stan u zgu do 1300-1400 kn da prima kućne ljubimce
2014 09 05
Tražim stan za dečka i mene do 1000 kn sa režijama...Osijek
2014 09 05
Prethodni 1 2 3 4 5 6 Sljedeći