Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Nudim/Tražim stan

Trogir ljetovanje , nudim smještaj
2016 06 26
Prodajem stan 30m2 centar Zagreba..
2017 01 18
Pozdrav! Tražim u najam 3 sobni stan u SPLITU na duži vremenski period na području Kamen, Šine, Stobrec i okolna mjesta. Moze i ne namjeten. Hvala
2017 01 19
OSIJEK: iznajmljujem stan u kući, novo uređeno i opremljeno, 1000 kn po osobi sa svim režijama i flet internetom. info inbox!
2017 03 11
Trazim garsonijeru ili manji jednosobni stan u Zadru za jednu osobu, što bliže poluotoku ( lipotica, relja, vostarnica...) Da ne treba iseliti prije 10.7. Odnosno do kraja ispitnih rokova. (U stambenoj zgradi, do 1400kn-1500+ režije) ako netko zna nekog tko iznajmljuje ili sam iznajmljuje molila bih da mi se javi, pozdrav! :)
2017 03 14
Tražim veći jednosoban ili manji dvosoban stan u Varaždinu (prednost blizina bolnice, kozarčeva, autobusna ili blizu 6. osnovne) molim razumne cijene, hvala :")
2017 03 14
TRAŽIM STAN Drage krpičarke, tražim stan na području Zagreba, za sebe i svog dragog, jedini uvjet je da je stan na zadnjem katu ili da je zgrada negdje smještena tako da se vidi prekrasan grad, cijena nije bitna! :) - molim Vas da svoje ponude pošaljete u inbox, razmotriti ću te svakako odgovoriti :). Hvala!
2017 03 19
TRAŽI SE STAN U ZAPREŠIĆU ( poželjan sjeverni dio) Za dvoje ljudi ( par ) . Mogućnost useljenja najkasnije sa datumom 01.06. Oboje smo zaposleni i imamo pasicu srednje veličine naučenu na život u stanu..uredna, ne uništava namještaj i slično. Stan od cca 40 kvadrata sa balkonom/ terasom..uredan i pristojno namješten. Cijena najma cca 200€ + režije. Čuvamo namještaj i ostalo kao da je naše. Redovito plačamo najam i račune. KONTAKT mail; [email protected] mob; 095 557 99 16 Inbox
2017 04 15
Trazim stan na trešnjevci za 1500kn + režije. Oko trešnjevačkog placa. Cca 25-40 kvadrata, grijanje na toplanu. Od 1.7 sve po dogovoru 😃)
2017 04 26
Traži se stan u Novom Zagrebu - ISTOK - Utrine ili okolica, blizina Ugostiteljsko - turističkog učilišta Za dvije cimerice,da ima dnevni boravak,dvije sobe da svaka može sama spavat,do 300 eura
2017 07 25
Hitno trazim stan, obitelj s dvoje djece I malim psom naucenim na red. Iskljucivo Trnje Savica zbog vrtica I skole. Ugovor obavezan. Do 350€ I rezije. Bitno mi je da je uredan I da ima sobi za djecu.
2017 07 28
Trazim stan, obitelj s dvije bebe , kvart Savica, Kruge.. ugl. opcina Trnje . Vazno da je u stambenoj zgradi, da nije u prizemlju i da ima spavacu sobu. Cijena do 300e. Ugovor obavezno potpisujemo
2017 10 04
Tražim garsonjeru ili manji stančić za jednu osobu u Splitu na duži period, dakle i tijekom ljeta (centar grada, Varoš, Dobri, Lovret, Skalice, i sve ostalo što je u blizini pravnog fakulteta). U potpunosti namješten i opremljen. Internet obavezan. Bilo bi idelano da je u novogradnji ili makar modernije uređen. Studentica sam, uredna i nepušač. :")
2017 11 07
Trazim jednosobni stan u zgradi,prednost Precko i okolica
2017 11 17
Hitno moram naći stan u Labinu. Za sebe i dečka, oboje zaposleni, odgovorni, nepušači, uredni... Imamo čak i preporuke prošlih stanodavaca ako treba. Bilo šta da je na 20ak min pješice do Katura. Kontakt porukom ili na br 099 70 68 401 u popodnevnim satima.
2018 04 27
Prethodni 1 2 3 4 5 6 Sljedeći