Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Reklamiranje stvari iz ponude - prijedlog

Ne znam ima li smisla predlagati ovo jer postoji ona dnevna tema sa rasprodajama... Ali ta tema mi je nekako nepregledna i ja ju zapravo nemam živaca listati. Pa, ako postoji mogućnost da se dogovorimo za još jednu temu, ali recimo da svaka korisnica smije zalijepiti sliku (baš da se mora staviti slika jer je ljepše [:smije] ) jedne stvari iz svoje ponude koju izdvaja za taj dan! Ne znam slažete li se? Ipak su krpice stranica i forum prvotno za prodaju! Pa da si malo povećamo mogućnosti pregleda naše ponude! [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 03 16
Ja sam za! [:smijesi]
2014 03 16
kokosinjac nece nitko shvatit! stalno nesto ne valja! kad je bila stara adminka bila je jedna tema po tjedan dva...bilo je po 100 i vise stranica, pa smo to pljuvali. sad budu teme skoro svaki dan...ok nije bas svaki, al napredak je od ranijeg i opet vam to ne pase. ako u pravilima pise nema oglasavanja onda nema. ne razumijem u cemu je problem i cemu izmisljanje tople vode?
2014 03 16
Opcenito bi na stranici trebalo uvest neki bolji sistem "oglasavanja", ali prijedlog mi se cini ok [:zaljubljen] I ja sam za.
2014 03 16
Odlicna ideja, ja sam takoder za. [:smijesi]
2014 03 16
Ne vidim zašto bi ovo bilo izmišljanje tople vode? Ovo je samo prijedlog za sada, a ne vidim da piše igdje da je predlaganje novih stvari zabranjeno [:smije] Ako većina smatra da je ideja loša, ok, ispričavam se. Ali ako većina, s druge strane misli da je ideja ok, ne vidim zašto bi bio problem otvarati takvu temu (uz onu nepreglednu) u jednakim vremenskim intervalima kao i ovu, kakvi god bili? Pravila su tu da bi se red održao, ali ovaj prijedlog je, mislim, sasvim unutar poante održavanja reda [:smijesi]
2014 03 16
Prjedlog je odlican ,svakako bi morao postojati neki nacin oglasavanja !!Stranica i postoji radi svih nas!! [:sokiran]
2014 03 16
Ja sam isto ZA ! [:smije]
2014 03 16
pa u onim temama mozes slobodno staviti i slike. pogledaj kako su dr cure stavile.
2014 03 16
I ja sam ZA, ne vidim zasto bi netko bio protiv jer svima nam je cilj isti! :)
2014 03 16
puno je ljudi, puno ponude .. i opet bi bilo zatrpano, imamo profil i na njemu možemo pisati što hoćemo, ako uspije - uspije! [:smijesi]
2014 03 16
Odlicna ideja...i ja sam za [:kesi]
2014 03 16
onda ce bit prijedlog i da se jedna tema otvara dnevno za mobitele, pa jedna tema gdje bi mogle opisati svaka po jedan artikl bez slika, pa jedna u kojoj bi mogle prodavati i iznajmljivati muzeve i decke....nikad kraja. [:smije] postoje 3 teme i unutra pises koliko hoces. meni uopce nije nepregledno prolistati 20ak stranica.
2014 03 16
normalno da bi opet bilo zatrpano. imas trazilicu i imas tagove, pa se istakni. nitko nije rekao da se ne smiju lijepit slike u onoj temi. razumijes? s tim se nist ne bi rjesilo vec bi jos vece kukanje bilo oko dnevnih tema.
2014 03 16
Daisy ti si vec napravila prijedloge za uredivanje stranice,pa pusti i ostale da izraze svoje [:jezik] misljenje-bilo b i fer
2014 03 16
1 2 Sljedeći