Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jeftini profili :))

Dogovor oko cijena do kraja slijedeceg tjedna. Tada odlazim na duze vrijeme pa bih vecinu stvari rijesila do tada.
2019 05 24
Jako jeftine stvari, sandale, tene, odjeca Mango, Zara, New Yorker. Za kupnju vise stvari se dogovorimo za neki popust:) Gotovo sve je potpuno novo, neke stvari nosene su do max 3-4 puta. Zavirite! :)
2019 05 24
Spustam cijene zbog svakodnevnog shopinga. Lijepi komadi za samo 30-40ak kuna :)
2019 05 24
ima i kod mene nesto :D
2019 05 25
Dobrodošle na moju stranicu! :)
2019 05 26
Ja imam većinom nove krpice i u trendu, znaju biti dosta jeftine. Zavirite :) vel. od M do XL
2019 05 27
Ovako stoje stvari kod mene: vec sam dugo na krpicama i sad se stvarno moram porjesavati stvari jer preuredjujemo i ne mogu ih vise cuvati i nemam gdje. Voljna sam se rijesiti svega vrlo povoljno. Nisam jos stigla sniziti cijene na profilu, ali slobodno zavirite i pitajte, dogovorit cemo se :) Mozda bas uspijete ubosti za sebe nesto lijepo, novo a povoljno ;)
2019 05 29
Top prilika, sniženje u tijeku. Zavirite na moj profil i pronađite nešto za sebe :) :) :)
2019 05 31
Kod mene mozete ponuditi svoje cijene za sve
2019 05 31
Ja smanjim cijenu uvijek pogotovo curama koje uzmu 3-4 stvari :)
2019 06 02
dodane nove stvari kod mene lot - popusti, cijene nisu fiksne
2019 06 03
VELIKO SNIŽENJE %%%%% SVE PO 39KN %%%%
2019 06 04
NA MOME PROFILU sve CIJENE PREPOLOVITE NA POLA SVE JE SNIŽENO NA 50% %%%%%%% - 50% SREBRENI NAKIT također - 50% ima raznih veličina od XS do XL kvalitetne marke: BENETTON; ZARA; PUMA; MAISON SCOTCH, GIN TONIK; MANGO; SISLEY; PLAYLIFE; GERRY WEBER; PENNY BLACK, ONLY; PEPE JEANS, TOMMY HILFIGER; GUESS, DI CAPRIO LABOD; MURA; RAŠICA; RALPH LAUREN; XNATION; SOLIVER; FALCON; LAURA ASHLEY; MAX MARA....
2019 06 04
Zavirite i na moj profil, jučer sam započela s prodajom na Krpicama tako da mi je sve ovo novo, prodajem odjeću koju sam nosila nekoliko puta tako da je poprilično očuvana. Kroz nekoliko dana uploadovat ću još mnoštvo artikala a oko cijene se uvijek možemo dogovoriti :))
2019 06 04
Kod mene stvari iz zare stradivarius i ostalo slobodno ponudite svoje cijene ako vam se nesto svidi samo da maknem visak iz ormara😊
2019 06 05