Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Najgluplji kozmetički proizvod

eli - pojedem čokoladu i super sam sretna. [:smije] Nisam čula za tu kremu, ne bih je koristila ni da je besplatna xD [:smije] [:smije] [:smije]
2014 05 14
Ja pojedem čokoladu pa budem sretna. A i jeftinije je nego da kupujem Garnier [:jezik] [:jezik] To 100% depresivni Ameri kupuju [:hihot]
2014 05 14
ja bi svakome preporučila kapi za nokte, jer kad nekud zuris brzo nalakiras i nakapaš nokte, u trenu su suhi,ma ne kad ides obuć jaknu i tenesice da se sav zafuljas jer se nisu skroz osušili nokti...
2014 05 14
I mojo tinejdžerki šiške spašava šampon za suho pranje! Stalno prolazi prstima kroz njih pa su odmah masne... Ne znam jeste li vidjele one nove zubne konce s okusima [:hihot] umjesto nama finih mentol i biljnih okusa nude: okus dimljene slanine !!! Naravno to je američki proizvod [:hihot]
2014 05 14
mare - jesi probala lak koji suši za 30 sekundi? [:smije]
2014 05 14
Tablete za mršavljenje..možda nisu kozmetika, ali slično je
2014 05 14
[:smije] [:smije] jednom su na televiziji cini mi se bili 2 decka koji su napravili balzam za usne s okusom slanine i bio je hit u americi naravno!! [:hihot]
2014 05 14
Slaninu samo jedem, ništa drugo [:smije]
2014 05 14
ona mineralna voda u spreju, kojom se ljeti kao špricneš po licu i povratiš si svježinu. Košta ta bočica koliko i mjesečne režije za vodu. Lakše se onda špricnut vodom. Svašta
2014 05 14
aleksandra ko to kupuje uopće ?
2014 05 14
sanjakova, viđala sam pred faxom kako se cure špricaju time. [slika:4e063169-b39c-4dcf-aea2-eb52ebfa484a]
2014 05 14
samo nek se špricaju [:smije]
2014 05 14
Ja sam ovo kupila prije jedno godinu-dvije, i kao staviš maskaru pa to bijelo (izgleda ko neke mucice) i opet maskaru i onda su ti trepavice veće/gušće - ugl. katastrofa - bila sam puna tih mucica, što po faci što u očima i po očima, stalno padaju, a kad sam stavila maskaru gruda do grudice... Iskreno ni ja ne znam šta sam mislila kad sam to kupovala kak će to funkcionirat, znala sam da nikako, al mi nije vrag dao mira :P [slika:661f7656-7ddd-46bd-868a-96c546367ade]
2014 05 14
Ta evian voda za špricanje je prije jedno 3 - 4 godine koštala 10 kn u DM-u... Na nekoj zabačenoj polici. Bilo mi je fora za torbu kupiti. I štajaznam... zgodno za špricnuti kad je već tu. Sada ista bočica košta 50 kn [:znoji] A kome je toliko stalo do špricanja, neka plati... [:boji]
2014 05 14
Karla - na prvi pogled mi nije bilo jasno što je to, a onda sam skužila, kao što si napisala puder za trepavice, za volumen... Nisu dobro zamislili ovaj proizvod... Ja sam kupila recimo prije par godina neki NOĆNI TRETMAN ZA TREPAVICE; bijelo izgleda u pakiranju kao i maskara, onda se navečer prije spavanja stavi taj noćni tretman za trepavice isto kao što i s maskarom mažeš, ja ne znam jesu li mi trepavice što dobile više vitamina, [:smije] i svega ostalog, mislim da to nije baš glup proizvod, ali nisam primjetila veliku razliku prije/poslije [:smije] Stavila sam si unutra ricinusovo ulje pa ću s tim mazati, jeftinije, možda i bolje xD Evian voda je mislim popularna jer je koriste više-manje svi slavni, a dam se kladit da je Jana još i bolja [:smije]
2014 05 15
Prethodni 1 2 3 4 5 6 Sljedeći