Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Najgluplji kozmetički proizvod

Caudalie, proizvod za samotamnjenje, previše novaca a isti kao svi, ostanem šarena i uflekana, nikad više
2017 12 19
Foreo Luna aparat za čišćenje lica. Meni je to više odtavljalo dojam vibratora, a ne da išta čisti :D
2018 02 20
kapi za brže sušenja laka po meni su super stvar.. em se lak jako brzo osuši em sadrže ulja koja njeguju kožicu oko noktiju
2018 02 20
Meni su isto kapi za brzo sušenje laka odlična stvar! Neke lakove moram staviti u 2-3 sloja i onda mi je super koristiti te kapi između da se svaki sloj osuši i ne ostanu grudice, a koristim ga i na samom kraju jer je manja šansa da će mi se lak uništiti ako slučajno zapnem za nešto.
2018 02 23
> HappySeal: > Foreo Luna aparat za čišćenje lica. Meni je to više odtavljalo dojam vibratora, a ne da išta čisti :D Foreo je u vlasnistvu firme koja proizvodi luksuzne vibratore, tako da nisi daleko od istine :D
2018 02 27
hej cure zapratite me na moj blog insta profil : ourbeautysecrets_hr ima i bit će recenzije mnogih proizvoda za njegu lica i šminke, te darivanja :) lp ljubim vas
2018 05 17
> ninaaa1990: > Suhi šampon. Fuj!! Ako imas pola sata da namažeš gubicu imas i 5 min da opereš kosu! Amen! [:smije] Spas u zadnji čas! 😁
2018 11 16
> HappySeal: > Foreo Luna aparat za čišćenje lica. Meni je to više odtavljalo dojam vibratora, a ne da išta čisti :D hahahaha
2018 11 18
alverde ulje za njegu noktiju i okolne kože - više bi suncokretovo ulje napravilo nego ovo balea bodyfit losion protiv celulita - prividno zagladi, iritantan miris, dugoročno isušuje revuelle retinol caffeine okoloočna krema - malo hidratacije i ništa više balea serum za trepavice - ništa, isušilo mi kožu john frieda sprej za aktivaciju kovrča - sluzavo i ništa više, kad se osuši ne bude sljepljena ali to mogu postići i proizvodima koji su trećina cijene ovoga garnier naturals i palette boje za kosu - tamno tamno i suho
2020 08 09
> uulala: > Blago se onom tko u 5 min opere kosu, meni tolko treba samo da je nasamponiram [:hihot] [:hihot] slažem se, ali se slažem i s tim da je suhi šampon bezveze... meni se čini beskoristan... ili operem kosu kako spada ili ne perem
2020 10 15
Alverde hidratacijski serum protiv podocnjaka - obicna voda zapakirana u roll-on bočicu -.- Koji god gel ili krema za kosu da oglašava učvršćivanje kovrča - ili sljepljuju kosu ili ne učine ništa Alverde šamponi za kosu - isprobala sam skoro svaki i mogu reći da mi se u 90% slučajeva kosa pojačano masti (makar i da je u pitanju samp protiv masne kose) i izbijaju mi prištići na tjemenu
2020 11 06
Ma alverde je fejl žešći u kozmetici, jedino što mi je bilo njihovo ok je kofeinski serum za trepavice, s razlikom da sam ga stavljala na obrve i brže su rasle...
2020 12 06
suhi sampon moze pomoci samo u nekom kao hitnom slucaju kad se nema vremena oprati kosa. ali necu nikad razumjeti zene koje to na masnu kosu po nekoliko dana zaredom stavljaju. to ne samo da stvara buildup na kosi i tjemenu nego i steti dugorocno jer sprjecava da nova kosa raste od toliko nakupina ostalih sampona,gelova i ulja. moje misljenje je da je okej ne prati kosu precesto, ali ovo tjedan dana ili duze ne prati kosu je nehigijenski , neovisno o kolicini suhog sampona. glava je isto dio tijela pa mi nikad nece biti jasno kako kosa moze ljepse izgledati kad se ne pere.
2021 01 16
Nisu kozmetika, ali se koriste s kremama ili serumima - roler od žada (jade roller) i gua sha kamen. Tvrdi se bez ikakvog dokaza da dovode nutrijente do stanica kože, da proljepšavaju izgled lica, popravljaju tonus i učvršćuju kožu - gluposti! Kao što se i od čang šlang čaja mršavi, nešto u tom rangu. Možda samo ugodno hlade kožu dok prelazite s tim, ali to radi i obična žlica. Ove druge stvari nadodaju u opis da opravdaju cijenu od oko 240 kn.
2021 01 16
Meni je jade roller super, koristim ga za masazu. Ja sam svoj narucila s aliexpressa za sitne novce. Kapi za brzo susenje laka isto svidjam.
2021 01 28