Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zna li netko koliko ima ovdje profila..bilo bi zgodno da su po abecedi

ali kako samo? trebas nesto promjeniti ...npr cijene ili opet obaviti oglas...mozda bolje slike...ok malo prodat ali nista ..tada nesto moras poduzet
2014 07 03
mijenjala, dodavala, snizila cijene, slike bolje ne mogu, takva mi je kamera
2014 07 03
cure drage mjeseci su prošli od moje zadnje prodaje, u međuvremenu sam robu razdavala, u profilu ostavila par artikala čisto da ne bude prazan... prije nego se uzrujate zbog manjka prodaje kao i svih manjkavosti ove stranice, sjetite se kako je bilo prije nego ste bile na Krpicama, prije nego je stranica uopće postojala. robu ste davale mlađim rođacima, braći, sestrama, nosili u Caritas ili jednostavno bacali. u najboljem slučaju prodali komad u pola godine na njuškalu. a sad imamo krpice na kojima možemo robu zamijeniti a možda nekad i dobit koju kunu od robe za koju smo ovako il onako već odlučili dati novce, tj. odreći ih se, potrošiti na to umjesto na nešto drugo. I gdje je problem? Bojim se da smo se previše navikle na to da bi ovdje sad trebale ostvariti ne znam kakvu zaradu. Ok, iznimke curama koje se bave prodajom i preprodajom i od toga uistinu žele zaraditi jer od toga na neki način žive. Ali ja sumnjam da većina nas može reći da živi od prodaje krpica koje smo već kupile. S obzirom na to, možda bi i cijene trebale biti prilagođenije pa ako dobiješ i 20kn za majicu umjesto 50kn koliko staviš cijenu, šta sad? imat ćeš za kavu i bok! Šta točno tome fali? [:smijesi]
2014 07 03
Hm eto npr ne radim nigdje niti mogu naći poso (čitaj živim starcima na grbači) i zato sam došla vam, probat zaraditi nešto. Mogu ja prodat majicu po 2o kn ali ja sam u gubitku onda. Živim u selu, nemam auto. Kad idem poslat nešto moram u grad i moram platit nekom gorivo. Eto u tome je stvar. Da mi bar ostane za kavu to bi bilo super. Došla sam vamo, imala sam 100 stvari (bubnila broj) nakon nekog vremena robu sam podjelila. Ostavila sam ovu neku da kao prodam ali ne ide. Pa isuse nije ko da su cijene nemoralno velike ili šta ja znam. Sve te stvari su dosta plaćene a ja ih prodajem za siću a skoro pa nije ni nošena. Nije sve kako vi mislite. Neke prodaju i kupuju sebi šta ja znam, a ja ne mogu prodat ni za kavu da imam. Ali dobro, od krpica ionako ne očekujem ništa. Nadam se nekom poslu prije.. [:sokiran]
2014 07 03
1 2