Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

problem s objavljivanjem slika!

pokusavam ubaciti nove slike u vec postojece oglase i stranica me ili izbaci ili ne prihvaca nove slike, pa me zanima jel to tako i drugima ili je problem samo kod mene ili netko zna jel mogu to ikako rijesiti? pokusala sam raditi nove oglase i to mi normalno prihvaca, ali tako opet gubim gledanost artikala i stare slike koje ne mogu skinuti [:frustriran] [:znoji] [:vrti]
2014 09 10
joj meni nece u poruci poslat sliku [:frustriran] [:frustriran] pa sve na mail moram slati [:frustriran] [:frustriran]
2014 09 10
još ni jednom nisam uspjela dodati nove slike na već postojeći oglas [:tuzan] jednostavno stavim novi oglas i to je to [:smijesi]
2014 09 10
ista stvar i kod mene... vise mi je puna kapa ove sugave stranice o kojoj nitko ocigledno ne vodi racuna!!! [:vrti] ... ne samo sta mi ne prihvaca slike u stare oglase, nego nemogu uopce stavit novi oglas!! i tako tri mjeseca!!! dođem do dijela kad treba oznacit velicinu i onda mi padajuci izbornik nudi CRTU! CRTU!!! i jos mi kaze UPS NESTO STE ZABORAVILI!!! NO SH** SHERLOCK!!!! A DA MI PONUDIS NESTO OSIM MRTVE CRTE MOZDA BI I OZNACILA!!! [:frustriran]
2014 09 10
tako je i meni, ili odustanes ili skhas kafu i priredis kutiju cigareta i stavljas jedno 20-30 puta, jednom ce se primiti [:smijesi]
2014 09 10
konacno uhvatim vremena poslikat stvari kako spada i sad izgubit pola dana na nove oglase [:vrti] [:vrti] nista, mozemo se samo nadat da ce konacno netko napravit nesto po pitanju toga [:znoji]
2014 09 10
Ja sam to jako dugo pokušavala na kraju sam obrisala cijeli oglas, (sačuvala text) i smao copy paste text i dodala nove slije...
2014 09 10
tak i meni steka, nema sanse fotke ubacit [:ljut]
2014 09 10
I meni stalno nest steka [:ljut] [:ljut] [:ljut]
2014 09 10
Steka stalno. Stavi link oglasa na Njuškalu, ja tako radim..
2014 09 10
Već sam pokušala 6656 puta učitati sliku, a ono neće pa neće [:ljut] Kako onda da stavim oglas kad bez slike ne može [:place] Da li je problem što to pokušavam preko mobitela ili?? Nudi mi sve opcije, i kad odaberem sliku vrti satić kao da učitava ali se ne pojavi...i kad idem na ono nastavi, piše mi da sam nešto zaboravila, kao sliku [:frustriran]
2014 09 13
Molim pomoc. Vec nekoliko dana pokusavam staviti slik, a time i objaviti oglas ali nikako ne uspijevam. Ne radim nista drugacije nego prije. I cemu je problem, zna li netko?
2014 09 25
Od kad je nova verzija krpica,nemogu stavljati nove oglase,napraviti promjenu na oglasu a da izbrišem oglas treba mi po 5 puta da ponovim postupak...ovo je koma...
2016 05 25