Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tema za prijavu krivo tagganih artikala/korisnika koji zloupotrebljavaju tagove

ILI neka se izbišu shi tzu i rotvajleri ili nek se moju yorki ostave pod modnim dodacima...pa kako je to moguće,tko to briše i zašto za sve ne vrijede ista pravila???ja prva ne bi stavila pse da ove ne gledam već 15 dana a i drugi su bili pa su poklonjeni ili prodani???TKO I ZAŠTO BRIŠE??MOLIM odgovor,hvala [:tuzan]
2015 01 26
@HeidiMilcic- ovo nije stranica za prodaju pasa, za početak.. Netko te prijavljuje, pa tako i ti prijavi te ostale..
2015 01 26
Recite molim gdje da prijavim i budem odmah jer to zaista nije fer...kome smeta moje kad meni ne smeta tuđe,dapače rado pogledam psiće svih vrsta,pa to je zločestoća totalka..i onda bi im svi psi trebali smetati a ne samo moji...joj,sad bum bacila kletvu... [:tuzan]
2015 01 26
Sada mi se javlja Eraser i kaže da pse stavim u usisavače,dojilice i druge stvarčice a sama je lajkala da joj se sviđaju shi tzui,i to u modnim dodacima,pa kako to...zar ista pravila ne vrijede i za druge ljude koji oglašavaju pse...moji među usisavače a Eraser lajka shitzu u modnim dodacima a mene pošalje u tanjure...??? [:tuzan]
2015 01 27
Molim da mi netko kaže da li je S Eraser adminka? [:sokiran]
2015 01 27
Upravo dobih slom zivaca. Sto god ukucam, izbaci mi jedan artikl (koji btw uopce nije artikl nego slika kojom nas doticna obavjestava da je za zamjene) sa hrpetinom tagova. Ukucam "čizme 36", evo nje. Ukucam "haljina 36" kad evo nje opet. Pa mili boze [:frustriran] [:frustriran] A gle te tagove: 36 Tagovi odjeća Haljine Uske Večerjne ny torba kaput jakna zlatno nakit Suknje cirkoni bež krzneno bijelo Haljine sat zamjene bershka novogodišnja Majice Hlače Tajice ogrlica hm minice ljeto 36 čizmica stradivarius cipele suknja štikle jaknica jesen amisu zima 34 haljina novčanik moderna cirkon bijela terranova krzno krem mijenjam crno čipka patike crna torbica majica ysl novogodišnje šljokice prsluk kozmetika new wedge čizme minica zamjena ogrlice moderno mk yorker (c/p)
2015 03 14
Tag Calvin Klein na C&A trapericama. Pa jać se propucat, majkemi [:ljut] [:ljut] [:ljut]
2015 04 06
@uljeshura sry curo ali kod mene zapravo i je brdo stvari stradivarius, mango, zara i bershka. Nije istodobno ali ako budem igrala po pravilima, neću nikad ništa prodat. Ako netko želi istjerivati pravdu na meni neka onda istjeruje pravdu na cijelim krpicama a ne samo na pojedinim korisnicima. također mislim da je veći problem prevaranata, fejk stvari i starih krpi s kojima ni pod ne bih očistila od mog krivo taggiranih stvari. mislim da se većina sa mnom slaže.
2015 11 15
@uljeshura to je zato što kupuješ ono što piše a ne ono što ti se sviđa a btw ako pogledaš naslov fino ti piše što je i kako je. mislim da je to jako ružno što radiš ali ok, imaš to pravo.
2015 11 19
47 nikolina011 , prije 2 dana, 19:48 prijavi | ↑ a btw ako pogledaš naslov fino ti piše što je i kako je. mislim da je to jako ružno što radiš ali ok, imaš to pravo. Gledam ono što mi izbaci tražilica kada nešto što TRAŽIM tj ukucam u nju. Ako želim Mango, ne želim tvoju Stradivarius stvar da mi iskače u tražilici. Ili bilo čiju. Nešto debelo ne štima sa tvojim moralnim kompasom ako misliš da sam ja ta koja nešto krivo radi. To je takav aksiom da jednostavno ne znam kojim riječima objasniti. Ti.. Kršiš... Pravila... Jasnije? Zdravo.
2015 11 21
Upišite "grilonke"u search. Tu je svega osim njih, užas.
2015 12 22
S 5 tagova nemos vise ni NORMALNO tagirat, gdje bi pogrešno :sarkastičan osmjeh:
2016 01 24
Ima i kod desiguala svega i svačega i to mi užasno ide na živce....upišem desigual a ono ciciban šlapice broj 22 - neprocjenjivo
2016 01 24
Ne znam ide li u ovu temu, ali mene izluđuje i navođenje krivog materijala kod cipela. Napišu da je koža, a na kraju sky, tj umjetni materijal. Čak sam kod nekih vidjela fotku s ikonicama na cipeli (kao da dokažu da je prava koza), a na cipeli znak da je umjetna. Je li moguće da ima netko tko još ne zna koji je znak za prirodnu kožu ili se samo prave blesave?
2016 01 29
Luna, samo se prave blesave
2016 02 01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 18