Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Monika posredovanje

Curke, zanimaju me vasa iskustva s ovim posredovanjem. Eto ja vec duze vrijeme narucujem preko njih no ovoga puta su me razocarali. Naime oni traze da ukoliko proizvod ne dode 42.dana od narudzbe treba napraviti prijavu kasnjenja. Ja sam to napravila 43. dana od narudzbe, i tada je sve bilo u redu, nisu napisali da sam zakasnila ni nista slicno. I eto ga sada kada je proslo 60 dana i kada proizvod nije stigao agenti mi govore da sam previse zakasnila s javljanjem. [:ljut] [:ljut]
2014 11 03
A ja poslala 100 mailova za stvari s njuskala i nikad ni jedan odg nisam dobila [:frustriran]
2014 11 03
60 dana je rok za reklamaciju, makar na ebayu imaš toliko dana za prijavit, ako rok prođe nikom ništa... možda za ubuduće šaptač cipela, umjesto monike... [:smijesi]
2014 11 03
Ja također naručujem preko Monike i super je sve bilo.Zadnji artikl isto nije stigao i sve su mi napravili kao i te Flicka.I sad sam izgubila novce (iako nije puno) i kad im postavim pitanje uvijek mi daju link da ispunim onu neku primjedbu o kašnjenje artikla.A ja sam ga već dva puta ispunila i sve obrazložila ali uvijek je odgovor zakasnili ste.A najbolje od svega je to da sam prvo obrazloženje ili prijavu pisala već nakon 30 dana nedolaska artikla.
2014 11 03
Meni taj Šaptač brutalno, ali brutalno skup...za nešto što ne mogu probati, a cijene preko 250 kn... ne znam. Ne sviđa mi se. [:smijesi]
2014 11 03
ma ima i skupih i jeftinih stvari, ja sam naručivala par stvari od njih i prezadovoljan sam kvalitetom [:smijesi]
2014 11 03
Dakle mi nismo zakasnile vec oni zele izvuc novac od nas Gaso. [:frustriran] A šaptacicu gledam vec duze vrijeme i stavrno imaju dosta skuplje cijene nego Monika, ali valjda rade svoj posao kako treba? [:zaljubljen]
2014 11 03
Flicka očito je tako...Izgleda da mi badava pišemo i u bilo kojem roku,odgovor je uvijek isti.Zakasnili ste.
2014 11 03
o monika posredovanju u zadnje vrie cujem samo lose stvari :/ prijatelj je bacija u vitar 200 kn narucujuci priko njih, a njih nije briga [:ljut]
2014 11 03
Mogu pitat zasto narucujete preko posrednika? Nemate paypal ili ne mozete naci takav artikl?
2014 11 03
ja npr neman paypal, pa priko cura sa krpica najradije narucim, njima dam proviziju, one provjere da je prodavac ok i to je to, lakse nego ti neki posrednici haha
2014 11 03
Ja isto naručujem preko jedne cure, dam joj proviziju 5 kn po artiklu i mislim da je dobro i meni i njoj. [:smijesi]
2014 11 03
Ja sam naručila jaknu koja je na slici super izgledala a dobila sam sasvim suprotno, čak jedan rukav unutra zasiven,al što se tiče narudžbe sve ok prošlo, preko monika posredovanje
2014 11 03
Ja sam narucivala i preko Monike i prijateljici preko Saptaca....meni je uvijek bila stvar srece kakav ce artikl stici, a njoj preko Saptaca uvijek stigne i prije i kvalitetnije iako skuplje plati... Ja sad narucujem samo preko svojih posrednika prijateljica ili preko super zene s krpica
2014 11 04
coco85 Kako sam ja propustila tu temu [:ljut] [:ljut] Hvala na linku [:zaljubljen]
2014 11 05
1 2