Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Autizam-cjepivo-POTVRFJENO

Jbt cijepiš se protiv bjesnoće samo u slučaju potrebe,a ne bebu još u rodilištu!! Ne mislim se odreći dostignuća moderne medicine u potpunosti,ali cijepljenje nije u toj kategoriji.Mislim da ova rasprava ne pripada kategoriji " teorija zavjere".Ovdje pričam kao roditelj čije je dijete imalo ozbiljne nuspojave nakon cjepiva, znači osobno iskustvo je u pitanju. Jesi li ti Newenter možda liječnik? Znaš necijepljeno dijete koje je izazvalo neku epidemiju?Ili jednostavno samo misliš da ja i meni slični nismo u pravu? <raspitaj se malo od svojih baka,prabaka (ja jesam) pante li tifus, boginje itd. kao epidemije.E pa ne pamte osim za vrijeme svj. rata.
2014 11 15
Nigdje nisam napisala da bebe treba cijepiti i protiv bjesnoće.Boginje su iskorijenjene upravo cjepljenjem (pogledajte film Variola vera iz sedamdesetih ).Nisu sve zarazne bolesti stavljene pod kontrolu u svim dijelovima svijeta,kao npr.difterija i dječja paraliza.A danas je ljudima puno lakše putovati po svijetu i nešto "pokupiti" od toga.A upravo cijepljenje je jedna od top tema raznih teorija zavjere,koje sežu toliko daleko da se uvjerava ljude da nam farmaceutski lobiji u sprezi sa državama ubrizgavaju okidače za bolesti i razne čipove za kontrolu zdravlja ljudi.Meni je suludo u to vjerovati,ali ,kažu da svatko ima pravo na mišljenje.Teške nuspojave možete dobiti od bilo kojeg lijeka,pa i cjepiva.Naravno da ne pamte ,osim za svj.rata,jer su se poslije sprovodila cjepljenja i medicina je napredovala.
2014 11 15
Zaista ne znam šta da vam kažem.Apsolutno imate pravo na svoje mišljenje,svatko ima.Proučila sam apsolutno sve što sam pronašla o cjepivima,stajališta struke,onih koji su "za" i onih koji su "protiv" .Nisam stvorila svoj stav o ovoj temi preko noći.Zvučite kao da nas je potrebno informirati jer "ne znamo što činimo".Lijepo sam vas pitala nešto na što niste odgovorili nego reklamirate film (davno pogledan) i pričate o teorijama zavjere.Jednostavno COPY- PASTE. Nego da ne razvlačimo vi svoju djecu slobodno cijepite ja svoju neću i to je to. [:smijesi]
2014 11 16
Ja isto imam samo svoje mišljenje na temelju puno toga pročitanog za i protiv.I ne samo po pitanju cjepiva.Ako je moje mišljenje copy paste,a što je s drugima koja su isto tako donešena na temelju čitanja raznih autora?Od svih koji su ovdje imali drugačije mišljenje,vi ste se baš "zakačili" za moje.Ja smatram da sam odgovorila na vaše pitanje osim na ono "jel znate koje necijepljeno dijete koje je izazvalo epidemiju" jer je odgovorljivo ko ono "jel bilo prije jaje ili kokoš".No,u pravu ste,nema smisla da se dva laika natežu o jednoj tako kompleksnoj temi niti mi je to bila namjera.Moja djeca su cijepljena i ,hvala Bogu,nemaju nikakvih komplikacija.U svakom slučaju,sretno s odlukom,kakvu god da ste donesli. [:smijesi]
2014 11 17
1 2 3 4