Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

vidljiva uplata na racunu?

Hej cure :) Ovako, zanima me jel imate ikada problema sa uplatama? I nakon koliko su vam vidljive na racunu? Naime, dogodilo mi se to da sam curi sa svog racuna (pbz) uplatila na njen (erste), navecer 19.2., i uplata joj jos uvijek nije vidljiva.. A niti je bio praznik ni vikend.. Ima netko slicno iskustvo..?:/
2013 02 22
ja sam erste banka,i cura mi je jutros uplatila novac ...isla sam provjerit nakon cca 15min,i bilo mi je na racunu,a ona nije erste banka... ja sam uplatila curi oko 11h neki dan sa erste banku na OTP banku i kaze da joj do 14h,nije bila vidljiva uplata pa sad ti znaj sta je [:sokiran]
2013 02 22
uplata na unutar iste banke, vidljivo odmah, uplata sa bilo koje dr banke, vidljivo kroz sat, dva ili najkasnije u toku dana...uplate sa poštanske nake su malo sporije, traju dan-dva...uglavnom, svakako je trebala uplata već otkad biti vidljiva...provjeri u banci...uglavnom netko nešto, hm....
2013 02 22
ja imam slično iskustvo, uplatila sam curi za torbicu , u pošti je bila uplata na PBZ račun , uplatnicu slikala curi i sve se jasno vidi,ali uplate nema ! sve uplate od ostalih cura koje je očekivala su sjele,samo moja ne ,cura je trazila ispis iz banke unazad 3 dana -nista , ja isla u poštu kako to obično bude- krive banku ! i na kraju nakon 2-3 dana je tek uplata bila vidljiva. KATASTROFA !
2013 02 22
isto tako ...cura mi uplatila u pošti na erste i bilo vidljivo tek nakon par dana.to mi se nikad nije dogodilo i moram priznati da joj nisam vjerovala al kad se nakon par dana pojavila sa tim datumom nisam mogla vjerovati svojim očima jer znam da tog datuma nije bilo ništa.al eto ipak je sjelo...događa se nažalost!
2013 02 22
Radi se o tome da treba u prosjeku do 5 dana da bude vidljiva uplata, ukoliko se ne uplaćuje u matičnoj banci [:zaljubljen] Naravno, nekada uplata može biti vidljiva odmah, nekad drugi dan, ali ovo je neki "limit"... [:smijesi]
2013 02 22
To samo u posti se ceka da nekome sjedne na racun do 5 dana... Manje-vise posta je dostupna svima, ako je netko iz manjeg mjesta pa i nema banke, a ima postu, to je jedini nacin da netko tako uplati. Ja imam net banking i preporucam svakome tko moze neka ga napravi, nema visenja po bankama, postama, nervoze, vikendima zatvoreno. Ovako uplatite kada god zelite, ako placam u maticnoj (istoj) , sjeda odmah, ako placam u drugoj, sjedne kroz sat-dva i u svakom trenutku mozete pogledati da li je uplata otisla i da li su vama sjeli novci ako vam je netko nesto uplacivao...
2013 02 22
Samo znam da je meni teta u ZABI rekla tu informaciju, a i teta u pošti [:zaljubljen]
2013 02 22
Hvala cure na iskustvima :) nadam se da ce uplata onda uskoro sjesti, uplatila sam preko mpbz, nisam preko poste.. U pbzu mi kazu da je to sad do erste banke.. Jaooo, ok, bitno da se nikome nije dogodilo da su se pare zagubile izmedu kartica [:hihot]
2013 02 23
Dakle, moguće je da mi je cura uplatila u četvrtak, a danas još uvijek nije vidljivo na mom računu? Uplaćivala je s pošte na OTP banku. Cura ima gadne povratne i zavlači me 8-9 dana, ali eto....budala sam pa rekoh, idem ju pričekat još dan, pa još dan, pa još dan..... Nisam joj poslala torbu, ali ovo čekanje me izludilo. I još uvijek me izluđuje.
2013 12 09
Nina, reci joj da ako nećeš vidjeti uplatu do sutra da vraćaš u ponudu i da ti se više ne javlja
2013 12 09
znači, nije moguće da uplata još nije vidljiva? preveslala me i to amaterskom tehnikom. Koji sam ja kreten.
2013 12 09
dali neko zna koliko se placa ako se novac uplacuj na erste racun u nekoj drugoj banci
2014 01 12
meni cura kaze da mi je uplatila u otp banci na racun hpb banke jos u ponedeljak danas je cetvrtak meni jos nista nije vidljivo na racunu,,ona meni sada tvrdi da laze inace sve uplate primim u roku dva dana...
2014 07 24
Hej cure. Ima li koja? Žena mi je uplatila sinoć, dakle subota, internet bankarstvom. Zanima me da li uplata bude vidljiva viknedom. Imam mbanking pa mogu provjeravati. Zna li koja?
2016 05 29
1 2