Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

Princ još sitno odbrojava...još 29 dana točnije [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] Rockerica i ja morala zbog zdravlja najviše,al i to je prošlo.... Purple,drago mi je da si se javila....zbog nedostatka reklama,čini se da nam tema slabo napreduje...ali sjetite se svih onih slikica...ajme [:vrti] [:vrti] Već sto godina nisam ništa kupila...sad me muku mući opet kupaći....imam jednog,ali još bi bar jednog....jel tko vidio što zgodnog,u bojama,da je čvrst i drži...a da ima i veće košarice [:place] [:place]
2015 05 07
hey curke!! novosti osim novog stana jos nema... lagano i jezik napreduje... jednostavno ovo je jedan predivan grad sa milijun mogucnosti koje su ti pruzene u svakom trenu... naprosto je divno... a taj osjecaj da zivim u svom stanu koji je cijeli ureden kako sam ja htjela je predivan... [:zaljubljen] kako ste mi vi? da li sto kupujete? ja evo bas danas narucila dvije haljinice sa Asosa [:hihot] [:hihot]
2015 05 20
Pozdrav cure! Nije me dugo bilo (a drago mi je da me se neki i sjećaju ;), Purple, puno ti sreće i uspjeha u novoj sredini želim!). Nadam se da ste vesele, nasmijane i uspješne u potrazi za plus size krpicama. Ja se radujem bebici koja je na putu, ona je razlog što me duže nije bilo, no nadam se da ću sada kad je sve ok navratiti i češće i radujem se svakoj lijepoj vijesti na ovoj temi! [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 26
Čestitam Plussize [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] Purple...budeš šprehala sve u 16 [:smije] [:smije] I ja nešto naručila s asosa,ali samo jednu [:smije] [:smije] U ponedjeljak u lidlu nešto malo plus size stvari...ja se radujem grudnjacima [:smijesi]
2015 05 27
Plussize, dobro nam se vratila i čestitke od srca [:zaljubljen] [:poljubac] Princ, još nisam dobila nove letke, a baš me zanimaju grudnjaci. Hvala na info [:smijesi]
2015 05 27
Molim....nisu oni ko da sada,ali ne izgledaju loše ...i još su 33kn....idem odmah ujutro u 8,skupa s babama,pa da napravim dar mar... [:smijesi] [:smijesi]
2015 05 27
Ufff, muka mi je kad se sjetim, nisu normalne [:znoji] [:frustriran]
2015 05 27
Cure, hvala! [:poljubac]
2015 06 01
Plussize dobro nam došla nazad. I ja sam fokusirana na bebicu, zbog koje sam se itekako namučila, međutim ne usudim se veseliti jer je sve jako friško. Što se tiče robice, zadnje sam dala sašiti 4 predivne tunike - haljine, sa predivnim elastinastim materijalima. Naravno to je skuplja solucija, međutim stoji mi saliveno! Gledala sam na H&M stranici robicu, božesačuvaj glupsti, vrućih hlačica, haljinice na bretele, i ostalih gluposti. Očaj živi! Ko da neki frustrirani gayić radi obleku za punije pa je ljut i zgrožen, pa onda iz zloče još napravi takve debilne modele. Sorry ali ja sam fakat razočarana sa H&Mom.... [:tuzan] [:ljut] [:frustriran]
2015 06 03
cure moje!!! koliko lijepih vijesti!!! bebica kao u prici!!!! cestitam buducim mamama!!! [:poljubac] a i cestitam nasoj princezi koja se udala ovaj vikend i imala sam srecu da vidim neke slikice i mogu reci da je bila naprosto predivna!!! [:poljubac] daaa... i mene taj h&m ljuti sve vise!! [:frustriran]
2015 06 08
Prvo da čestitam budućim mamama!! E sad bi trebala jednu info. Da li ima u h&m ili u C&a plus size kupaćih kostima? Ako je netko možda išao pa skicnuo usput neka mi plizzzzzz javi!!
2015 06 14
Velikih brojeva imas u C&A velikih brojeva....solidni su....iako sam se ja ove godine počastila u KIKu....nekakav tigrasti...mrak je:) E ali mislim da nemaš u svim C&A velike brojeve....znam da ima u City Centru West i u West Gateu....
2015 06 15
Ne znam jel svima tako loše, ali vidim da je posjećenost na moju robicu dosta loša, odnosno vjerujem da je većina ženskih jako srmšavila, obzirom na krizu u državi:) Buce moje dajem akciju od 10% na svaki artikl, šta drugo....a ako uzmete 3 artikla 4 dobivate besplatno:))))
2015 06 24
Buduće mamice čestitam od srca... Zdrave,sretne i modno osvještene bebe želim [:hihot] [:hihot] [:hihot] Hvala Purple...na čestitkama...lubim [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 06 26
Haj cure.. Evo i mene!!! Da javim našla sam nesto u Hm a ali se slazem s ovim sto se tice brojeva... Bila sam.na vjencanju i ovo je moj outfit.
2015 06 26
1 2 ... 22 23 24 25 26 27 28 ... 40