Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

Pozdrav cure, Imate rasprodaju na mom profilu - od markiranog, do kozmetike... slanje moguce i pouzecem kako se ne bi trebale muciti unaprijed uplacivati novac... za sve dodatne info sam dostupna u inboxu. Cijene su jeftine jer se zelim rijesiti sto vise stvari koje vise ne nosim. Povirite :))
2019 09 03
Nemojte da Vam kasnije bude žao što niste pogledali moju ponudu... :D
2019 10 03
dobre stare krpičarke, gdje ste, što se desilo, malo tužno gledam što je ostalo od nas.....
2019 10 28
Drage djevojke! 🤗 Zelite li i vi postati dio Farmasi tima i uzivati u brojnim pogodnostima koje ono nudi❓❗🙋 🔹Na svaku narudzbu ostvarujete proviziju ovisno o njenoj visni. 💸 🔹Novi clanovi imaju mogucnost izabrati cak 3 od 4 seta po promotivnoj cijeni. 🎁 🔹Svaki iduci mjesec imate takodjer pravo birati proizvode po simbolicnoj cijeni ovisno o visni narudzbe. 🔹Jedini uvijet je da prva narudzba bude iznad 250 kn.💁 🔹 Ne morate svaki mjesec izvrsavati narudzbu kako bi ste se vodili kao aktivan clan. 🤗 🔹Farmasi nudi kvalitetnu prirodnu kozmetiku koja odgovara bas svakome i siroku lepezu ostalih proizvoda. 🍀💅💋💄 🔽Javite mi se slobodno ako zelite biti clan na Viber ili Whatsapp na broj +385992418630 📲 ili na mom profilu. Lijep poozdrav 👋
2019 11 10
Prethodni 1 2 ... 38 39 40