Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Mršavljenje

i trčim [:smije]
2015 01 04
Elena, nemoj da bi slučajno trčala usput [:smije] ...to je jedna od najgorih stvari koja ti se može dogoditi!!!
2015 01 04
a šta ću, moram [:kesi] nemerem bez toga [:kesi]
2015 01 04
vidim da uopće nisi informirana i ne pratiš našeg najboljeg prijatelja gugla, e pa strašno [:jezik]
2015 01 04
Sam se vi držite onoga što mislite da je za vas najbolje! A ona koja tupi i pokušava uvjeriti nas u svoje, nek je, nek ne trči i nek se ne bavi jogom! U životu nisam čula gluplju stvar. [:hihot] Ono što je "mooožda" htjela reći je da profesionalni sportaši (to su oni koji se u nekom sportu natječu!) na kraju karijere ipak imaju neke probleme zbog povreda ili velikog svakodnevnog opterećenja koji je trajao godinama. Ali trčanje po pol sata/sat vremena dnevno, nikad ali NIKAD nije UBILO NIKOGA!
2015 01 04
P.S- Dukan knjiga nije samo za one koji su ili planiraju biti na Dukan dijeti već i za svakog koga zanima kako naš organizam funkcionira. Od svega što sam pročitala (a zaista sam u tome) ona mi je dala naj objašnjenje za mnoge meni kontradiktorne stvari.
2015 01 04
TheMoon, potpisujem sve; smatram da svatko ima pravo na svoj izbor i nemam uopće pretenzija da ikoga uvjeravam u svoj stav kao jedini vrijedeći - samo iznosim osobno dugogodišnje iskustvo i zaista ne pamtim da sam ikada čula ovakve posve nerazumljive stavove; zbog toga i reagiram. I svakako da je Dukanova knjiga izuzetan vodič koji izvrsno objašnjava svakom laiku mnoge misterije i kontroverze vezane uz način prehrane.
2015 01 04
Wizardice, ja nisam dobila dojam da ikog na išta nagovaraš, već iznosiš svoj stav. Stoga boli te uheko [:smije] !!! Ja sam u svom prvom postu ovdje zato i napisala da me se ne razapne jer spominjem dijetu...znala sam da će se naći neka "pametnjakušica" koja će mlatiti po svome. No nisam očekivala da će me ovako srdačno nasmijati ono trčanje i joga [:hihot]
2015 01 04
Točno, ma bole me oba uha [:smije] [:jezik] , eto!
2015 01 04
Ja ovdje čujem svašta ,ipak smatram da ovaj Dukan super ,bar za sad što sam sve pročitala .Još sad imam dvije fešte i krečem.Tko mi se pridružuje.
2015 01 04
Bravo Monika! Koju god odluku da doneseš, bitno je da kreneš! Šokiraj sama sebe draga!!!
2015 01 04
Monika, ako ne probaš, naprosto nećeš znati - svi smo mi individue koje različito reagiraju i drugačije vrednuju stvari u životu - no, ti si pitala i ja ti iskreno, a na bazi osobnog iskustva mogu reći - go for it girl, thumbs up [:smijesi] ! Odluka je ipak na kraju uvijek tvoja, to ionako znaš...
2015 01 04
Pa naravno,ali vrijedi pokušati.Pogotovo kad mi mnogo žena kaže da djeluje.Vrijedi pokušati.
2015 01 05
Ako budeš trebala savjet, podršku, bilo što - samo se javi [:smijesi]
2015 01 05
Cek, jel mi to gladujemo ovdje a curke se nesto svadjikaju?!! No no nooo!!! Moja dijeta je najbolja. A zove se- jedi manje. I zatvori gubec beg. [:smije] nema sanse da se skroz odreknem slatkog tipa da bar koji keksic ne pojedem. Ali na konto toga nema kruh niti priloga ugljikohidratnih. Monika, ili sada ili nikada. Imas feste...ts ts ts. Zamislim sad kako ces nakon feste imati jos vise za muciti se i skidati... [:boji]
2015 01 05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 20