Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Otvaranje teme za nekrpičarske stvari

Imam ideju, iako mislim da nisam prva koja je tako nešto predložila. Htjela bih da se otvori tema o prodaji bilo čega što nije mjesto na krpicama. Samo jedan primjer ; sad kad su bili blagdani možda ste htjeli kupiti neke nove ukrase ili pak prodati nekom svoje stare ukrase, pa sam za to da admin otvori temu gdje će se sve stvari moći stavljati za prodaju. Isto tako temu "Kupujem nekrpičarke stvari". Mislim da će tako svi onda puno više poštivati pravila. Ovo je super stranica, super je to što si možemo ostavljati povratne info, gdje na drugim stranicama se to ne može. Ponekad tražimo ili želimo prodati nešto čemu nije mjesto na krpicama, ali mislim da je dobra ideja otvaranje takve teme. Tko je za? Hvala [:smijesi]
2015 01 10
pa ja sam definitivno,za...ja recimo imam dvije nokie .zjape u ormaru [:vrti] ...pa najprije bih možda ovdje prodala
2015 01 10
bilo bi dobro da netko od administatora otvori svaki drugi tjedan novu temu. jer je sigurno 1/3 iz navedene teme prodana...
2015 01 10
da,da,ima već tema [:zaljubljen]
2015 01 10
Znam, ali to je rasprodaja nekrpičarskih stvari (što je opet super). Bolje je kad admin otvori temu i kad bi svaki tjedan bila nova tema. [:smijesi]
2015 01 10
pa ovu temu je dozvolio admin, još je u sticky temama [:smijesi] ali tema je otvorena u listopadu. neka se onda barem mjesec dana otvori nova tema kao i za knjige. već ima 278 postova, sumnjam da se ikome da sve pregledavati. svakih 2 tjedna bi bilo super [:smijesi]
2015 01 10
Moje je mišljenje da bi trebala biti posebno tema "Kupujem" i "Prodajem". Ova otvorena tema za nekrpičarske stvari je super, samo što jednostavno ima previše stranica, stavljaju se oglasi i kupnje i prodaje, tako da je malo nepregledna. Najbolje bi bilo da admin otvori te 2 teme i svaki tjedan stavi novu da se ne nakuplja. [:kesi]
2015 01 10
ima ovdje tema stvarno prastarih i bilo bi lijepo i krajnje vrijeme da se sve one obnove...
2015 01 10
Povisite ocjenu i temi i komentirajte možda nam admin ispuni želju. [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2015 01 10
kupujem bicikl [:zaljubljen] [slika:27f5ef1f-7599-4050-88ec-5a08a7b5525b]
2015 01 14