Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevare-popis prevaranata

nije naravno da nije nikako ali neznam da li je dozvoljeno javno stavljati tuđe podatke iako bi i ja razglasila gdje god stignem ako bi bila prevarena,ali neznam jel se smije na takav nacin susska [:smijesi]
2013 03 02
ok ako ne javno onda na mailove slati jedna drugoj nema druge ovo se mora sprijeciti uostalom ja bi njih i u novine javno prokazala jer ako su u stanju opljackat Vas onda ih se moze i javno prokazati bez imalo griznje savjesti
2013 03 02
razumin..ali kako njima pada na pamet tako varati bez iti malo straha??
2013 03 02
moj je [email protected] pa cu Vam proslijediti podatke onih koji su mene prevarili
2013 03 02
da Sweetie slazem se u potpunosti,nadam se da si shvatila na sto sam mislila,zalosno je sto se ustvari nesmije staviti neciji podatci javno iako to zasluzuju ali nas je zakon eto takav
2013 03 02
stvarno nije uredu, ovdje ima divnih cura ali isto tako onih koje cijelu ovu zamisao i lipu priču uništavaju.
2013 03 02
Ime, prezime i adresa nisu sada neka tajna koju treba sakrivati. [:smijesi]
2013 03 02
toga ce susska nazalost uvijek biti a zbog njih i novi korisnici nemaju priliku da izvrse dobru transakciju a i mi stare postale smo vise nepovjerljive prema svima
2013 03 02
da bar podatke bez br racuna ili saljite na mail jel zna tko od Vas na facebooku one grupe ja sam tamo pisala prije godinu dana i sve tamo stoji ali ne mogu naci
2013 03 02
da bijelimacak slažem se. ne kažem da sve nove dodju varati (nedaj Bože), ali nakon ovakvih situacija sta si rekla postanes skeptican prema svima nažalost..tako da sad suradjujem sa onima kojima i dosad..strah me za druge
2013 03 02
Bas to. Evo ja sam nova i stvarno mi nije u interesu nikoga niti prevariti niti zakinuti. mislim da je svima u interesu dobiti nesto novo i drugacije... Danas mi se gitadevi javila i stvarno to cijenim i rekla da ce mi biti jako tesko jer nemam ni jednu povratnu informaciju.... Mislim vec sam ja dogovorila slanja i sve ali opet nije to ok prema nikome, tj. nikako nije u redu prema osobama koje su prevarene a nije bas ni ok prema nama novima jer onda stariji korisnici misle da smo svi isti i ne javljaju se...
2013 03 02
I ja se slažem, neka se piše barem ime, prezime i mjesto. to bi bilo od velike pomoći. I trebalo bi napraviti jedan popis koji bi bio odmah na naslovnici.. ali očito ništa od toga, jer je bilo več govora o tome :/
2013 03 02
Eh, kad bi barem ovakve teme s popisom svih mogućih podataka dotičnih mogle zaživjeti...
2013 03 02
Pozdrav, evo čitam vaše postove, i moram se uključiti, pred 3 dana sam se logirala imajući na umu da je ovo super stvar, naglo mi je pozitivno razmišljanje splasnulo, mi novi nemamo šanse( to sam i osjetila neodgovaranjem na por), a dosta ekipe se bavi sa prevarom..., vi stari skeptični šta je i razumljivo, objaviti ime i prezime svih osoba koje se bave prevarom, pa kad njih nije sram..., također i br. računa-sve dostupne podatke, lp..
2013 03 02
znam i zao mi je..
2013 03 02
1 2 3 4 5 6 ... 8