Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevare-popis prevaranata

Odakle je mozda zivi blizu neke od nas?
2013 03 02
Ja sam ovdje nova tek nekoliko dana i potpuno se slažem s vama da sve one koje varaju treba blokirati i pronaći i nekako kazniti te prevarante ali mislim da je meni kao početniku jako teško jer recimo ja nemam nikakvu povratnu informaciju za sebe i bojim se da nitko neće htjeti od mene kupiti ( iako sam ja već kupovala od tri cure i suradnja je bila uspješna [:kesi] )jer se boji ......
2013 03 02
Bubaleski i kod mene je tako. Netko ce nam vec dati priliku.
2013 03 02
već sam skoro godinu dana ovdje i još me nitko nije prevario (srećom), uglavnom poslujem s onima koji imaju 100 posto pozitivne povratne. moje stvari su onakve kakve su u opisu i nikog ne želim varati. dajem glas da se napravi popis prevarantica. uopće mi nije jasno kako netko ima obraza nekog varati, ali eto, na žalost, događa se
2013 03 02
Cure, ime i prezime, adresa i grad, smijete bez problema stavljati, ali ne smijete stavljati podatke računa! To pazite radi sebe....pridužujem se ovoj priči, i ja sam da se to javno objavi, i da znamo imenom i prezimenom tko su prevarantice!
2013 03 02
Ja također koliko znam ne smije se javno objavljivati tuđi podaci, pogotovo ne BR. RAČUNA!! To je kažnjivo, sad da ona to vidi Vas može kaznit, moja preporuka , briši to! [:poljubac]
2013 03 02
@bubaleski, u najmanju ruku, bilo bi fer i korektno da su onda te korisnice od kojih si kupovala, ostavile povratnu informaciju o tebi kao kupcu [:smijesi]
2013 03 02
Ja sam imala 3 kupovine, a dobila sam samo 1 povratnu info kao kupac. Necu ih sada ganjati VistaB. [:smijesi]
2013 03 02
Nisam mislila da itko ikoga ovdje treba ganjati (OSIM ONIH PREVARANTICA!), nego da bi od cura bilo fer da su ostavile pov.info....pa tako i tebi @Sara56 [:kesi]
2013 03 02
Jedna cura je ostavila porukicu povratnu tek sam malo prije vidjela i zahvalila sam se na tome jer bitno je to i kupcu i prodavaču , sara 56 nadam se da će nam netko dati priliku i kupiti nešto iz naših ormara [:kesi] navratit ču do tvog da vidim kaj imaš [:kesi]
2013 03 02
Neki valjda ne ostavljaju povratne o kupcu. [:kesi]
2013 03 02
Baby stvari [:smijesi]
2013 03 02
Bila , vidjela , pratim te [:kesi]
2013 03 02
Hvala evo uzvratiti cu pracenje. [:kesi]
2013 03 02
hvala [:kesi]
2013 03 02
1 2 3 4 5 6 7 8