Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Osobne napomene u ''Sviđa mi se'' artiklima

Imam prijedlog! Bilo bi super kada bi ispod naslova artikla kojeg spremimo pod ''Sviđa mi se'', mogli sami dodati i neki svoj komentar tj. napomenu koja će nas podsjećati zašto smo spremili upravo taj artikal i olakšati nam kasnije odluku kupiti, ili ne. Molim mišljenje članica i administratora.
2015 01 19
Ako ti nije jasno kad vidiš predmet u Omiljenima zašto je tamo, onda je bolje da ne kupiš i uštediš [:hihot] [:kesi] [:smijesi] [:smijesi]
2015 01 19
osobno ne vidim poantu toga.. [:smijesi]
2015 01 19
looool
2015 01 19
[:hihot]
2015 01 19
Jako dobro znam zakaj krčkam stvari u omiljene al nemam pojma hoću li i kada to sve moći pokupovati.... [:vrti] [:vrti]
2015 01 19
Znam zasto mi je u omiljenima,jer mi se svida,mislim da samu sebe ne trebam podsjecati!
2015 01 19
Poanta je npr. što se u naslovu nekih artikala ne vidi odmah broj cipele, pa umjesto da moram otvoriti artikal i vidjeti cijeli naslov, ovako bi u svojoj napomeni napisala ono što je meni bitno. Isto tako mogu si staviti napomenu npr. ''Poslati upit!'' ili mjere artikla koje mi je prodavač javio naknadno tako da ih odmah vidim bez otvaranja istog... Sličan koncept imaju na Njuškalu i jako mi pomaže kod kupovine jer je pregledan.
2015 01 19
Daa, to i meni fali... [:sramezljiv]
2015 01 19
Ali svejedno pregledas prije stavljanja u omiljene tako da je za pretpostavit da ti mjere i brojevi odgovaraju!
2015 01 19
Ja se nekad čudim sama sebi kako sam mogla nekad nešto "lajkati" :))) a sad mi je ajme meni :)) dobro da nisam kupila :)
2015 01 19
Pošto imam curicu kojoj noga raste, ponekad stavim u omiljene cipelice manji i veći broj (eventualno za kasnije kada joj noga malo naraste, pa ako je još u prodaji, kupim).
2015 01 19
Bitangaana tako i ja ponekad. [:sramezljiv]
2015 01 19
Mislim da su omiljeni kao kupovina,u trgovini vidis nesto na prvi pogled obozavas,kupis i sto duze stoji u ormaru pitas se,pa zasto sam ja to uopce kupila?!A u omiljenima ako nisi kupio odmah od samog gledanja dosadi,onda na brisanje..
2015 01 19
Neki od nas nemaju odmah novac pa moraj skupiti i tek onda kupiti, a ovo nam je podsjetnik što bi željele imati, a trenutno ne možemo:)
2015 01 19
1 2