Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Dobila sam neku ludu zamisao (možda upali), da se jave sve curke koje vježbaju, trude se da skinu kilograme/dobiju mišićnu masu i da se druškamo i razmjenjujemo savjete za vježbe i treninge i dajemo podršku jedna drugoj [:smijesi] Meni stvarno puno znači kada svaki dan pogledam neku sliku ili video, dobijem snagu da nastavim (radi se o insanity max 30 )
2015 01 28
ajme meni...odustala nakon dvije minute gledanja cd-a....svaka čast svima koje mogu..... [:smijesi]
2015 01 28
Divna zamisao i možda stvarno uspije. No ja se svaki dan natjeravam vježbati ali nejde :( Nisam debela niti želim skinuti kilograme samo to pretvoriti u masu, nemam niti veliki trbuh nego onaj maleni trbušćić, ali me kukovi ubiše, imam dosta izražajne kosti i još to mrvicu "sala" pa mi to smeta -.- i to bih htjela pretvoriti u masu ali što kažem NIKAKO se natjerati. Ima još jedan problem što ne pazim što jedem i kada jedem a kažu da je to jako bitno pogotovo kada hoćeš nabiti neku mišićnu masu i odma mi muka dođe. [:hihot] [:zaljubljen] Ali što se tiče ideje jako mi se sviđa :)
2015 01 28
joooooj...ja nikako da opet počnem vježba [:frustriran] ....prije sam vježbala uz Jillian..pa Tracy Anderson...pa stala na par mjeseci..pa opet vježbala par mjeseci,istegla leđni mišič prije godinu dana...i od tada sjedim,ležim...i nikako da se ponovo pokrenem!!!...ali bitno da sam poskidala sve moguće vježbe...mislim kupit orbitrek pa možda me on malo motivira [:place] ......
2015 01 28
za taj trening mi je dala savjet jedna prija koja je nakon poroda bila trodupla,ali uz taj trening(nakon dva -tri mjeseca vježbanja) sada ima savršeno tijelo....zaista sam ostala paf kada sam ju vidjela...
2015 01 28
ja nekad vidim neku curu s dobrim tijelom, i ak je to neka kučka koju onak baš i ne volim, opla - više nisam ni gladna, i odma mi se vježba - eto! [:kesi]
2015 01 28
hehehe meni je svaki dan borba da ne odustanem od insanitya... uvijek se moram motivirati, pa reko da se međusobno motiviramo [:kesi] Inače treniram yogu i pole dance... danas mi je bio treći dan insanitya i mislim da sam se lagano navukla [:zaljubljen] Koliko je ustvari malo truda i rada potrebno da napravimo čudo od sebe (bilo to mišićna masa, fleksibilnost)... samo se treba pokrenuti hehe Anita, kreni sa mnom vježbati, ne moraš insanity, recimo Jillian ili nešto slično [:smijesi]
2015 01 28
samo znam da MORAM počet jer sam sva zakržljala..sve me boli od sjedenja..ako ovako nastavim neće biti dobro [:vrti] .....
2015 01 28
Jillian je super!..ja sam uživala sa njom vježbat...i stvarno se brzo vide rezultati [:kesi]
2015 01 28
Marijana, kreniiii opet. znaš i sama koliko se može postići sa trudom i radom :) Gnjavit ću vas ja sve sa videima svaki dan hehehehe Jean, totalno. Sva sreća pa je od dragog bivša ko kanta od Jupola pa me nije baš motivirala [:smije] [:smije] [:smije]
2015 01 28
e i da, Anita.. uz trening ne moraš nešto posebno paziti što jedeš... Najviše se smršavi uz suplemente ali nisu ni oni nužni... kada se puno krećeš i mršaviš tijelo ti zahtjeva i više hrane hehe
2015 01 28
znam!!...a i obožavam vježbat,dobro se oznojiti...joj,koji dobar osjećaj...al malo me strah da opet ne istegnem mišić!!!....trebam počet sa nečim full laganim....
2015 01 28
MarijanaPu sad ti iz iskustva kažen najbolje je imat bezobrazne prijatelje! [:hihot] Jedan dan me uvati motivacija za trčanje, zoven prijatelja da me motivira a on trče čitavo vrime iza mene i viče 'Debelaaaaa' hahahahha Ako ništa trčat ćeš brže da ne bi ljudi mislili da se znate [:smije]
2015 01 28
[:hihot] [:hihot] [:hihot] ...
2015 01 28
Marijana, preporučam onda yogu - neku laganiju za početak... već par ljudi me pitalo za videe ali nisam još uspjela naći neki gdje se ide od samog početka, svi preskoče jedno 3 godine objašnjavanja [:smije]
2015 01 28
1 2 3 4 5 ... 79 Sljedeći