Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Malena..dobro,dobro..samo ti mene zaj...ako se ponovo ukočim češ doći kod mene da mi kuhaš i čistiš stan...
2015 01 29
Ja već dvije godine nisam ništa posebno vježbala (prije sam trenirala ples, a u pauzama išla na pilates), i još uvijek imam trbušne, ali zato nisam zadovoljna s ¨tvrdoćom¨ guza :) pa sam prije mjesec dana za početak počela svakodnevno raditi 100 squot-ova na dan, javim kroz mjesec dva rezultate [:zaljubljen]
2015 01 29
ja bih tribala preporuku za neki workout za toniranje misica! ja sam jedna od onih mrsavica koje pokusavaju dobiti barem 5kg [:sramezljiv] slusam vas :)
2015 01 29
ja sam onaj program sa čučnjevima radila čak 2 dana!!!...sramota.. [:sramezljiv]
2015 01 29
Andrea, ti bi za debljanje, uz vjezbanje isto trebala pripazit na prehranu, imas dovoljno uravnotezenih obroka i unosit puno proteina [:zaljubljen]
2015 01 29
nema ely...sigurno je otišla vježbat!!!.. [:smije] [:smije]
2015 01 29
Ja Vježbam svaki dan uz insanity cardio workout.Tesko je. Vozim bicikl svaki dan sat vremena. Brzi hod sat vremena. Tako svaki dan. I neuspjevam smršaviti. Rezultati se nevide. [:frustriran] [:place]
2015 01 29
Kiki..pa kako je moguće da uz sve to ne možeš smršavit?..svarno ne razumijem [:sokiran]
2015 01 29
Kiki, a prehrana?
2015 01 29
Nezz.I ja se pitam. [:hihot] budem nastavila sa programom pa se javim sa rezultatima.
2015 01 29
HanaTh da, slazem se. samo nisam sigurna koji program vjezbi bi mi bio najprikladniji s obzirom na zeljeni cilj
2015 01 29
Ja radim vjezbe za guzu :D mrsava sam dosta, tj imala sam 53 kg i odlicnu guzu [:hihot] i kad sam smrsala (nenamjerno) imam 47 kg i guza mi je nestala.. Sad ju pokušavam vratit cucnjevima, radim serije i napravim ih 300,400 svaku vecer :)
2015 01 29
Ja uopće ne mogu raditi čučnjeve niti klasične trbušnjake jer me onda bole koljena i kralježnica, naravno jer više nisam tako mlada [:hihot] Orbitrec,magic legs i abtrocket sve po 10-15- minuta ali u 3-4 serije. Cijela investicija bila je cca 1200.-kn, jer sam kupila preko njušlala, jedino magic legs u Mercatoneu. Najbitnije od svega je to da ja uopće ne bih vježbala da nemam te sprave u podrumu, koji sam si lijepo uredila u mini teretanu, stavila ogledala,muziku i tak to....Uopće mi nije teško vježbati, štoviše zanimljivo je. Svi mišići su obuhvaćeni sa takvim treninzima i kao što sam već rekla, rezultati su već tu [:smijesi]
2015 01 29
Marijana, ne bih baš ulazila u te skroz zdravstvene stvari, to je najbolje posavjetovat se sa stručnom osobom. Hana, istina je da se ravan trbuh dobije prehranom, ali se dobije još brže ako je dobra prehrana + vježbe. A još brže ako su suplementi u pitanju. Malena, blago tebi hahahaha ja nisam nikad imala trbušne, cijeli život sam pufasta [:smije] čak i sada kada imam puno mišića. Nikad nebi mogla biti mršavica, takve sam građe hehe Andrea, ja bi ti preporučila bilo kakvu aktivnost uz recimo proteine... Sa njima ćeš dobit željenu masu :)
2015 01 29
Kiki, to ti ovisi o vrsti tijela i o metabolizmu, znam ljude koji žele skinuti recimo 2 kg do svog određenog cilja i ne mogu šta god radili [:smije] Ako nemaš puno sala onda nemaš što puno niti za izgubiti. Probaj insanity max30. Koliko dugo vježbaš?
2015 01 29
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 79