Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Estera, svaka čast [:zaljubljen] Sanja, joj ja moram uzet orbitrek a nikako da uzmem. stvarno ima jeftinih na njuškalu... Ja bi isto tako malu teretanicu u podrumu... živim u zgradi, imamo podrum ali je dosta malen. al si mi dala ideju [:smije] [:smije]
2015 01 29
Moram svima tipkati, ne želim da se neka osjeća zapostavljeno hehehehe e da, na yogu idem u ekam studio Požega i plaćam 170 kn 2x tjedno (nisam bila nekih 2 tjedna sada zbog zdravstvenih razloga), a pole dance doma vježbam.
2015 01 29
Mateja, tae bo je super stvar [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] ja sam išla jedno vrijeme na kickboxing ali mi se ne sviđa način na koji treniraju... Muž mi je godinama trenirao tako da ćemo nešto i otvorit uskoro..
2015 01 29
cure evo i mene . tema super baš lipo da se motiviramo bit će nam lakše . moj je još jedan savjet ajmo pisati visina težina i cilj , i svaki tjedan viditi imali pomaka ha što kažete [:poljubac] [:poljubac] ??
2015 01 29
Uhh ja nebi baš [:smije] [:smije] [:smije] Kg nisu toliko niti bitne, bitno je kako se osjećamo i kako samoj sebi izgledamo [:zaljubljen] stavit ću ja sliku sebe prije 2 godine, kad sam skinula dosta kg.. samo moram prvo naći
2015 01 29
Andrea nadjimo način debljanja hitno :D ja sam teza 3,4 kg od tebe ali zelim doc do 55 bar :)
2015 01 29
Ely, naravno, na to sam i mislila [:smije]
2015 01 29
Cure koje se zele udebljat, mozete si kupit gainere ako ste voljne izdvojit odredjenu svotu za par kg suplemenata i pridrzavat se toga
2015 01 29
Ne znam da li je gore kada se ne možeš udebljati ili kada ne možeš smršaviti [:smije] Odrađen i današnji trening - tabata power [:zaljubljen]
2015 01 29
[slika:484a74d5-9827-4354-92f5-cc7373ccbbb3] [:smije] [:smije]
2015 01 29
kakve vjezbe radite? gledate clipove na youtube-u ili imate neki svoji program koji ste si smislile? :)
2015 01 29
pozdrav cure..imam preporuku za one koje neznaju šta bi vježbale..ima jedna super cura koja ima brdo video zapisa na YT-u...trenerica je..a ima svega i svačega..od cardia,vježbe snage..rastezanja,plesnih..baletnih,kickboxa(neznam dal se tako piše)..uglavnom,mislim da si svatko može naći nešto za sebe..i najbitnije,ženska je simpatična..nije obučena u vruće hlačice i mini grudnjak(meni osobno to ubije volju za vježbanjem kad vidim kako se neke ustvari foliraju)...i ima simpa psa koji uglavnom spava na njezinoj strunjači.....ma pogledajte!..Jessica Smith... [:poljubac] ...
2015 01 29
Moram vidjet tu Jessicu... Ja sam se skroz posvetila insanityu, samo to radim saduz yogu doma. Baš me zanima što ću postići
2015 01 30
nema vas cure slabo mi se motivirate. uh ja dobila upalu mišića jessica me satrala .Veki7136 hvala ti na ovoj vježbi za trbuh ajme sve me boli svaki mišić . nakon poroda koji je bio prije još malo dvi godine nikako da mišiće na stomaku ukljućim ovo mi je super došlo hvala hvala [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 01 31
ja se ne javljam jer još nisam počela pa me malčice [:sramezljiv] .....
2015 02 01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 79