Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Upišite neki sport. Ja sam prošla dosta sportova, još od malena, i napokon se pronašla u boksu. Naravno, ovisi dosta i u koji klub idete i kakav je trening. Ovo gdje sam ja je ukrajinska škola boksa i slamanje na najjače :D Nakon takvih treninga uopće nije bed što jedem, kad i u kojim količinama
2017 04 30
Mario Mlinarić na Jarunu, svaki radni dan, 18h! do 8.6. PREDOBRI treninzi. A ne preintenzivni, da ih ne bi mogli odraditi bez prethodne forme, kao što je u mom slučaju.
2017 05 17
ja vec 2 mjeseca vježbam doma sa tracy anderson..i vidim rezultate..inače sam mršava i evo polako dobivam guzu, mišići su lijepi rastegnuti ne onako nabildani..preporučujem je svim curama koje vježbaju doma
2017 05 26
Eto me već na narančastom pojasu :D
2017 07 13
Evo malo da se pridružim.Do 30-e sam bila mršavica,sad što dalje više nije tako...Uvijek sam volila jesti,ali dok bi nabacila koju kg bi malo pripazila, malo vježbala i i brzo bi opet bilo ok, dok nisam došla u 34-u i bila na 67kg,odmah sam vidila da ne smijem više tako i počela sam paziti.Nisam sknula puno, al sam sad na 62 ,7 što mi je puno bolje nego 67 i da nisam pripazila. Nije išlo preko noći, ali po malo se vide rezultati. Navečer izbjegavam UH, ne prejedam se, ne jedem slatkiše u večim količinama, a i dalje jedem sve, nikakve rigorozne dijete, trčim 2-4 puta tjedno po 3-4km, malo bicikl al više kao prijevozno sredstvo.Sviđa mi se trčanje jer sam u početku jedva istrčala 1 km u komadu a sad mogu i 4k i volim taj osjećaj nakon trčanja. Divim se onima koji trče maratone, svaka im čast. Kad zahladi, morati ću nać vježbe doma koje mi odgovaraju.Nekad pojedem i previše al onda opet malo pripazim ili više odvježbam. Dođe mi žao kad vidim neke ljude na ulici i imam osjećaj da smo sve deblji i deblji kao nacija ane mora to biti tako.Svi bi preko noći skinuli i naravno netko i uspije, ali se to i vrati. Nisam za dijete i kojekakve preparate jer smatram da je stvar u mršavljenju vrlo jednostavna, troši više E nego što unosiš i smršaviti ćeš i to je zdravije nego bilo kakva dijeta. Dijetu podržavam ako je netko bolestan...Nije lako smršaviti ali ako ne pokrenemo sami svoje guzice neće to nitko umjesto nas. E da i baš je iz Virovitice koja nema ni 1 poštenu stazu za trčanje dečko Marino Bloudek osvojio zlato u evropskom juniorskom prvenstvu.
2017 07 26
> janamari: > Evo malo da se pridružim.Do 30-e sam bila mršavica,sad što dalje više nije tako...Uvijek sam volila jesti,ali dok bi nabacila koju kg bi malo pripazila, malo vježbala i i brzo bi opet bilo ok, dok nisam došla u 34-u i bila na 67kg,odmah sam vidila da ne smijem više tako i počela sam paziti.Nisam sknula puno, al sam sad na 62 ,7 što mi je puno bolje nego 67 i da nisam pripazila. Nije išlo preko noći, ali po malo se vide rezultati. Navečer izbjegavam UH, ne prejedam se, ne jedem slatkiše u večim količinama, a i dalje jedem sve, nikakve rigorozne dijete, trčim 2-4 puta tjedno po 3-4km, malo bicikl al više kao prijevozno sredstvo.Sviđa mi se trčanje jer sam u početku jedva istrčala 1 km u komadu a sad mogu i 4k i volim taj osjećaj nakon trčanja. Divim se onima koji trče maratone, svaka im čast. Kad zahladi, morati ću nać vježbe doma koje mi odgovaraju.Nekad pojedem i previše al onda opet malo pripazim ili više odvježbam. Dođe mi žao kad vidim neke ljude na ulici i imam osjećaj da smo sve deblji i deblji kao nacija ane mora to biti tako.Svi bi preko noći skinuli i naravno netko i uspije, ali se to i vrati. Nisam za dijete i kojekakve preparate jer smatram da je stvar u mršavljenju vrlo jednostavna, troši više E nego što unosiš i smršaviti ćeš i to je zdravije nego bilo kakva dijeta. Dijetu podržavam ako je netko bolestan...Nije lako smršaviti ali ako ne pokrenemo sami svoje guzice neće to nitko umjesto nas. Bravo za odlučnost i super što voliš trčati,ja sam krenula sa 65 kg nakon trudnoće sad imam 58,59kg...ne volim kardio vježbe više sam fokusirana na vježbe snage,,najteza sprava mi je girja od 8 kg..moram muža sad zicati za težu..dijeta ne mora značiti loše,primjer ja sam na LCHF,zdrava prehrana,ali se ne drzim striktno pojedem i ono što se nesmije ali hocu da kazem da sam sa ovom prehranom riješila mnogih početnih bolesti i uzivam u hrani inace mi je 36 god.vjezbam vec 20 mjeseci trenutno sa zuzkom
2017 08 01
Ja sam se jedva pokrenula za vjezbanje ali kuci to nisam mogla uvijek nadem izliku, krenula sam u teretanu i idem vec 2 mjeseca, super se osjecam, motivacija svakako moze biti slika zene od 160 kg koja je uspjela smrsaviti ili slika neke zgodne cure iz teretanice 🤗
2017 08 30
Sad ste i mene motivirale :) Ako vježbate kod kuće, preporučam Rebeccu Louise i Jillian Michaels. Odlične, motivirajuće, vježbe se lako izvode, a bome se i osjete na kraju. Ima i rezultata :) Ja sam s Rebeccom vježbala nekih 3 mjeseca i lijepo sam se utegnula i ima grooo vježbi za sva područja pa lako iskombinirate šta god vam paše
2017 10 17
U teretanu sam krenula i uživam. E sad kako stati jesti slatko i ostale ugljikohidrate?? Nije me baš previše "briga". Htjela bi stati u manje traperice, ali nemam baš motivaciju pa da grizem za napretkom :(
2017 10 28
ja sam na zdravi prehrani 2 mjeseca vežbam 1 do 2 puta dnevno i sam učvrstila tjelo još 8 kg i bit ču zadovolna :)
2017 11 07
Pokusajte koristiti hren ,on je odlican za 'salo' oko trbuha. Ja sam koristila dumbir i stvarno je super ,ocistija mi je skroz organizam. Pokusajte naci clanke o nezdravoj hrani ,tipa kobasice ,hrenovke,salame,pastete , sta sve proizvodaci stavljaju u to . Onda smoki cips ,takoder ni to vise ne jedem. Jednom sam stavila cips na salvetu i puno je masnoce ostalo na njoj ,i odtad ga vise ne jedem. Ugl zgadila mi se ta hrana i nema sanse da je vise jedem nikako. Ljeto sam pocela radit s 66kg zavrsila s 56,i jos uvijek odrzajem tezinu. 😉😉😉
2017 11 29
> ely6413: > Dobila sam neku ludu zamisao (možda upali), da se jave sve curke koje vježbaju, trude se da skinu kilograme/dobiju mišićnu masu i da se druškamo i razmjenjujemo savjete za vježbe i treninge i dajemo podršku jedna drugoj [:smijesi] > Meni stvarno puno znači kada svaki dan pogledam neku sliku ili video, dobijem snagu da nastavim (radi se o insanity max 30 ) Hello! Evo ja vjezbam svaki dan od kako je pocela nova godina :)
2019 04 29
sanjch,Anita,mija,ely,pa gdje ste nestale cure????? Sta ima novoga?..Daj pisite nesto,nismo se dopisivale brdo godina!! :") :")
2019 05 05
Jutro cure Ja sam u ponedeljak krenula sa insanity 60days workout Malo me boli sve al ljepota boli 😉 Imali koja cura da slično ili isto to vježba ? Malo motivacija mi u banani
2019 07 24
Ja sam nova, i mislim da bih vam bila dobra motovacija :D Sa 90 kilograma sam stigla na 65! Imam 30 i uvijek sam bila bucka. Sada izgledam bolje nego ikada, zahvaljujuci treninzima na koje idem 2-3x tjedno, uzimam proteine i naravno, najbitnije, vise pazin kako jedem. :)
2019 07 30
Prethodni 1 2 ... 75 76 77 78 79 Sljedeći