Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Ja već 7 godina (imam 26) redovito vježbam, i održavam tjelesnu težinu i izgled. Ovo su neka od mojih pravila /rituala :) 1. ne preskakati doručak 2. izbjegavati slatko (zasladiti se nije problem, pojesti cijelu čokoladu je!) 3. omjer prehrane 30% proteini 10% masti(zasićene) i 60% ugljikohidrati 4. voće voće voćeeee! 5. zadnji obrok ne kasnije od 3 sata prije odlaska na spavanje 6. min 2 L vode dnevno 7. dodatni vitamini i omega 3 po potrebi (dodatak prehrani) 8. jesti češće ali manje količine (neka istraživanja govore da bi trebalo napraviti pauzu od 5 sati između svakog obroka da dopustimo želudcu da se očisti ali to ne odgovara svakome, i moja teorija koja se pokaza efektnijom je jesti češće i manje) 9. vježbaj 3-4 puta tjedno, redovito 10. i ono najvažnije, motivacija i ne odustajanje :)
2019 08 24
Bok! Vježbate li? Ima li motivacije? :) :*
2020 05 28
Ja imam neke motivacijske artikle u ponudi ;) hehe... kratka i jasna motivacijska: ako ti je stalo do sebe (i svog zdravlja) uložit ćeš nešto i truda:) zar ne? ajmo curke! samo jako.... :)
2020 06 05
BITCOIN BINARY / FOREX INVESTMENT... EMAIL: [email protected] & WHATSAPP +16234044993 I want to testify about Luis Carlos who help me invest my bitcoin and made me who i am today, i never believe in bitcoin investment till i met Luis Carlos, I saw so many testimony about Luis Carlos helping people to invest their bitcoin, So i decide to contact him and invested $500 and after 72 hours i receive my profit of $5,000 on my bitcoin wallet, Ever since i have been investing with them and i always receive my profit without any delay, so if you want to invest your bitcoin, Luis Carlos is the best trade you can invest with and getting your profit is guarantee, So if you want to invest just contact them and they will guide you on how start your investment . Email: [email protected] or WhatsApp : +16234044993
2020 06 07
BITCOIN BINARY / FOREX INVESTMENT... EMAIL: [email protected] & WHATSAPP +16234044993 I want to testify about Luis Carlos who help me invest my bitcoin and made me who i am today, i never believe in bitcoin investment till i met Luis Carlos, I saw so many testimony about Luis Carlos helping people to invest their bitcoin, So i decide to contact him and invested $500 and after 72 hours i receive my profit of $5,000 on my bitcoin wallet, Ever since i have been investing with them and i always receive my profit without any delay, so if you want to invest your bitcoin, Luis Carlos is the best trade you can invest with and getting your profit is guarantee, So if you want to invest just contact them and they will guide you on how start your investment . Email: [email protected] or WhatsApp : +16234044993
2020 06 07
Pamela reif 💪👍
2020 06 18
Emi Wong na YT ima cijeli program vježbi
2020 06 20
Pozz, zanima me da li je koja od vas mozda isprobala Bossfitband traku za vjezbanje, od Martine Boss..? Htjela bi cuti necija iskustva prije nego li je narucim. Hvala
2020 06 20
> NAT1234: > Pozz, zanima me da li je koja od vas mozda isprobala Bossfitband traku za vjezbanje, od Martine Boss..? Htjela bi cuti necija iskustva prije nego li je narucim. Hvala Imate na ebayu za par dolara istu takvu. Ne isplati se kupovati samo zato što je njen logo otisnut Osim ako vam se ne čeka sa stigne iz Kine, ali razlika je doslovno 150 kn. Inače odlična stvar, ima puno vježbi na internetu
2020 06 21
> TinTina987: > > NAT1234: > > Pozz, zanima me da li je koja od vas mozda isprobala Bossfitband traku za vjezbanje, od Martine Boss..? Htjela bi cuti necija iskustva prije nego li je narucim. Hvala > Imate na ebayu za par dolara istu takvu. Ne isplati se kupovati samo zato što je njen logo otisnut > Osim ako vam se ne čeka sa stigne iz Kine, ali razlika je doslovno 150 kn. Inače odlična stvar, ima puno vježbi na internetu Vi ste isprobali tu traku s ebay-a? Ako je jednake kvalitete onda naravno da bih narucila s ebaya.. ali ona tvrdi da su njezine cvrsce izrađene i od kvalitetnijeg materijala, zato sam htjela vidjet jel koja od vas isprobala i da li je stvarno bolja u odnosu na druge kao sto ona tvrdi..
2020 06 24
> NAT1234: > > TinTina987: > > > NAT1234: > > > Pozz, zanima me da li je koja od vas mozda isprobala Bossfitband traku za vjezbanje, od Martine Boss..? Htjela bi cuti necija iskustva prije nego li je narucim. Hvala > > Imate na ebayu za par dolara istu takvu. Ne isplati se kupovati samo zato što je njen logo otisnut > > Osim ako vam se ne čeka sa stigne iz Kine, ali razlika je doslovno 150 kn. Inače odlična stvar, ima puno vježbi na internetu > Vi ste isprobali tu traku s ebay-a? > Ako je jednake kvalitete onda naravno da bih narucila s ebaya.. ali ona tvrdi da su njezine cvrsce izrađene i od kvalitetnijeg materijala, zato sam htjela vidjet jel koja od vas isprobala i da li je stvarno bolja u odnosu na druge kao sto ona tvrdi.. Jesam. Imam ih više, raznih boja po težinama. Imate i gumene i te neke presvučene tkaninom. Gumene vremenom otvrdnu i puknu, ali to bude nakon dvije godine, tako da nije neka šteta. Pamučne su ok i ne rolaju se kao gumene, lako se koriste i stoje na mjestu. A sad dal su bolje... Ne znam. Ako vam se daje dvjestotinjak kuna za to onda probajte, ja ne bih nikad pa mi je lakše uzeti više ovih za 20 kn, manja je šteta ako mi se ne svide. Možda da otvorite posebnu temu da više ljudi vidi i uključi se u raspravu.
2020 06 25
> TinTina987: > > NAT1234: > > > TinTina987: > > > > NAT1234: > > > > Pozz, zanima me da li je koja od vas mozda isprobala Bossfitband traku za vjezbanje, od Martine Boss..? Htjela bi cuti necija iskustva prije nego li je narucim. Hvala > > > Imate na ebayu za par dolara istu takvu. Ne isplati se kupovati samo zato što je njen logo otisnut > > > Osim ako vam se ne čeka sa stigne iz Kine, ali razlika je doslovno 150 kn. Inače odlična stvar, ima puno vježbi na internetu > > Vi ste isprobali tu traku s ebay-a? > > Ako je jednake kvalitete onda naravno da bih narucila s ebaya.. ali ona tvrdi da su njezine cvrsce izrađene i od kvalitetnijeg materijala, zato sam htjela vidjet jel koja od vas isprobala i da li je stvarno bolja u odnosu na druge kao sto ona tvrdi.. > Jesam. Imam ih više, raznih boja po težinama. Imate i gumene i te neke presvučene tkaninom. Gumene vremenom otvrdnu i puknu, ali to bude nakon dvije godine, tako da nije neka šteta. Pamučne su ok i ne rolaju se kao gumene, lako se koriste i stoje na mjestu. > A sad dal su bolje... Ne znam. Ako vam se daje dvjestotinjak kuna za to onda probajte, ja ne bih nikad pa mi je lakše uzeti više ovih za 20 kn, manja je šteta ako mi se ne svide. Možda da otvorite posebnu temu da više ljudi vidi i uključi se u raspravu. Ok, hvala.. potrazit cu na Ebayu 😀
2020 06 25
> tillya: > Pamela reif 💪👍 Pamela je hard core za početnike, isto kao i Natacha Oceane. Preporučam radije Whitney Simmons, imate dosta njenih vježbi na IG i YT Ja vježbam intenzivno već 4. godine, doma, sa girjama od 10 i 16 kg Hranim se zdravo (LCHF) već 7 godina - kog zanima nek si pročita knjigu od Anite Šupe. U međuvremenu sam postala veganka, jedem samo cjelovitu prehranu, povrće voće, grahorice, žitarice...Osjećam se najbolje ikad. Bitno je biti ustrajan, rezultati će doći. Gledajte na to kao projekt, cjeloživotni projekt, koji ima cilj ali uživajte u procesu. Ja sam sigurna da neću nikada prestati. Neki dani su teški, treba iščupat motivaciju, i lakše je ako imaš podršku, makar i verbalnu. Ako i nemaš znaj da radiš nešto dobro za sebe i svoje tijelo. Slika lijevo 2016. 83 kg slika desno sada 61 kg. Imam 40 godina ;) https://postimg.cc/Kkc4Wjks
2020 06 30
> Aviculare: > Ja sam nova, i mislim da bih vam bila dobra motovacija :D > Sa 90 kilograma sam stigla na 65! Imam 30 i uvijek sam bila bucka. Sada izgledam bolje nego ikada, zahvaljujuci treninzima na koje idem 2-3x tjedno, uzimam proteine i naravno, najbitnije, vise pazin kako jedem. :) Ako smijem pitat u kolikom vremenskom razdoblju?
2020 08 16
Imam viška 2 manja sportska rekvizita za vježbanje za vašu motivaciju. Šaljem slike, povoljno.
2020 09 28
1 2 ... 76 77 78 79