Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Ja sam nova, i mislim da bih vam bila dobra motovacija :D Sa 90 kilograma sam stigla na 65! Imam 30 i uvijek sam bila bucka. Sada izgledam bolje nego ikada, zahvaljujuci treninzima na koje idem 2-3x tjedno, uzimam proteine i naravno, najbitnije, vise pazin kako jedem. :)
2019 07 30
Ja već 7 godina (imam 26) redovito vježbam, i održavam tjelesnu težinu i izgled. Ovo su neka od mojih pravila /rituala :) 1. ne preskakati doručak 2. izbjegavati slatko (zasladiti se nije problem, pojesti cijelu čokoladu je!) 3. omjer prehrane 30% proteini 10% masti(zasićene) i 60% ugljikohidrati 4. voće voće voćeeee! 5. zadnji obrok ne kasnije od 3 sata prije odlaska na spavanje 6. min 2 L vode dnevno 7. dodatni vitamini i omega 3 po potrebi (dodatak prehrani) 8. jesti češće ali manje količine (neka istraživanja govore da bi trebalo napraviti pauzu od 5 sati između svakog obroka da dopustimo želudcu da se očisti ali to ne odgovara svakome, i moja teorija koja se pokaza efektnijom je jesti češće i manje) 9. vježbaj 3-4 puta tjedno, redovito 10. i ono najvažnije, motivacija i ne odustajanje :)
prije 28 dana, 01:36
Prethodni 1 2 ... 76 77 78