Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

dobra večer cure..a šta da vam kažem??...POČELA SAM!!! [:kesi] [:kesi] [:kesi] .....dosta pametovanja po forumima..digla sam dupe i počela..30min. laganog cardia..još sam odradila par vježba sa Tracy za guzu..i to je to..nije puno ali bitno da sam počela..još ću tako cca. 10-ak puta pa se "bacam"na Jillian ili Tracy....veliki [:poljubac] svim curama!!...
2015 02 08
Ja sam izgubila 4 cm u struku u 10 dana [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] Znaš kak em živcira šro imam ženske probleme sad pa ne mogu vježbat (inače ne mogu ni ustati iz kreveta 2 dana koliko me boli)... Sutra ću se baš uništit, za sve ove dane u kojima nisam dala sve od sebe. Marijana, jeeeeeej, drago mi je [:kesi] [:kesi] [:kesi] bole i 10 minuta vježbanja nego da ništa ne poduzimaš :D
2015 02 08
cure evo me vratila se ,bili malo na snigu . sad se vračamo kolotećini našoj i vježbi. moram reći da mi je baš falilo . vdim neke su se napokon pokrenule [:hihot] [:hihot] [:hihot] bravo bravo . idemo u nove pobijede [:jezik] [:jezik] [:jezik]
2015 02 09
[:smije] mijaljevic...jesam,napokon!..imam upalu guznih mišića [:jezik] ...
2015 02 09
Ely znam kako ti je, tako i mene isto boli [:boji] a tek glava O.o,uzassss.. prva dva dana i ja samo lezim i kutim koliko me boli. [:tuzan] marijana [:hihot] [:hihot] proci ce sve upale samo nastavi. I ja sam sebi ubacila neke vjezbice za guzu. Hahah da bude sto cvrsca :P
2015 02 09
ma to je samo par dana poslije sve ide ko podmazano nema upala. joj ima li tko savjet da i smrsam malo pretjerala sam za vikend [:place] [:place] [:place]
2015 02 09
a ginekologu mogu skava 2-3 mjeseca jer si moraš toliko unaprijed rezervirat.. a nikako saznati što mi je sa jajnicima... bem ti zdravstvo. Ako bole mišići onda znaš da radiš pravu stvar hehehehe ja za pola sata idem odradit trening, treći tjedan (s tim da nisam u petak i subotu radila zbog ženskih problema, zato ću si dodat još jedan tjedan hehehe)
2015 02 09
Ej ely...mozda imas neke ciste pa te zbog toga jako boli?..a mozda je sve u redu,znam puno cura koje su zdrave ali imaju jako bolne menstruacije...ja je ni ne osjetim..ali zato od kad sam prestala piti pilule ovulacije su mi ajme meni!!!...nisam ni znala da to moze toliko boljeti..jedva se pomokrim koliko me dole sve steze i bole jajnici..u godinu dana sam bila kod nekoliko ginekologa i svi su rekli da mi nije nista..da je to moja "subjektivna" bol.. [:smije] ...prije par dana sam napokon dosla do ginekologa koji mi je vjerovao..i odmah je rekao da sumnja na endometriozu...tako da..bar znam da nisam luda i da ne izmisljam...
2015 02 09
Moram što prije to pogledati, još mi niti jednom nije napravljen uzv jajnika, a svaki put se žalim na njih..
2015 02 10
e da, odrađen insanity danas [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 02 10
mijaljevic,veliki [:poljubac] tvojim curicama i tebi!!! [:kesi] ...ely,naruči se kod ginekologa...moraju ti napravit ultrazvuk!!!....meni uvijek naprave..ma ne izlazi iz ordinacije dok ti ne naprave,imaš pravo na to!!....
2015 02 10
mijaljevic mene tvoj link baca na gmail :o
2015 02 10
ma problem je što se čeka po par mjeseci za obični pregled... Sutra se upisujem u Slavonki Brod :) I mene isto na gmail baci.... Jeste se predale ili i dalje trenirate? [:jezik]
2015 02 11
nema predaje i dalje se mrdamo jupi [:kesi] [:kesi]
2015 02 11
ej cure [:jezik] ..ja danas nastavljam,upala je prošla..tako da..imam u planu svaki drugi dan vježbat.. [:kesi] ...mijaljevic..šta ti vježbaš svaki dan?..ely ni ne trebam pitat [:hihot] ...
2015 02 11
Prethodni 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 79 Sljedeći