Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Arganovo ulje

Kupila jučer , utrljala na moje ekstra suhe vrhove i zasad zadovoljna ,vrhovi nisu zamasceni sto mi je bitno. Zanimaju me vaša iskustva , kako ga koristite , koliko dugo i kakvi su rezultati ?
2015 01 31
super je, meni se kosa drasticno oporavila i narasla
2015 01 31
imam avonovo arganovo ulje.osim što savšeno miriši,kosa mi je odlična odkad ga koristim.i stvarno se ne umasti [:kesi]
2015 01 31
Odlicno - jos me samo zanima - stavljate li ga prije ili poslje pranja , na cijelu kosu ili na vrhove . Ja prije pranja stavljam masku od kvasca, jajeta , ricinusovog i maslinovog ulja , opadane se drasticno smanjilo a kosa brze raste ....jos ako mi argan rijesi pucanje i lomljenje kose - ja super zadovoljna ! [:kesi]
2015 01 31
Koja je cijena tog arganovog? Ja sam do sad koristila ricinusovom, ali vidim da svi hvalite i ovo drugo pa vrijeme je da probam.. A tesko zabu u vodu natjerat. [:zaljubljen]
2015 01 31
Primjetila sam da je ricinusovo vrlo jeftino u HR (ovdje je skupo ,uzas jedan ) ali eto arganovo platila 40 kr (oko 33 kn) za flasicu od 50 ml
2015 01 31
Ako se radi o hladno prešanom, nerafiniranom kvalitetnom ulju argana, ono svakako (kao i bilo koje hladno prešano nerafinirano biljno ulje) ima specifičan miris, koji nije bas najugodniji, a neki ga opisuju i kad da smrdi.. ova ulja koja prekrasno mirisu imaju u sebi parfeme i nisu od 100% cistog argana.
2015 01 31
u dm-u 80 kn :/
2015 01 31
Moje ima neki blagi čudni miris , ne bih rekla da je parfimirani , mislim da je ok
2015 01 31
moje je iz Dm-a...pa nisam baš primjetila neke pomake...i dalje opada i dalje se brzo masti kosa i nije baš da ne puca...stavljala sam ga prije pranja kose...tridesetak minuta držala cijelu kosu prekrivenu s njim...možda sa, trebala umotati svaki put i ostaviti preko noći...
2015 01 31
ja svoga kupujem u bipi i koristim već godinu dana: uz ricinusovo, čičkovo i maslinovo prije pranja i obavezno svaki dan stavim na vrhove jer imam dosta suhu kosu. Ugl, radi korištenja arganovog svaki dan, šišam kosu svakih 4-5 mjeseci samo radi forme, a ne ispucalih vrhova [:zaljubljen] tako da, arganovo je najbolje i obavezno za dugu kosu [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 02 01
Evo mjesec dana svako jutro ga stavim malo na vrhove - jos nije pocalo pucanje kose , a obicno se mj dana nakon podrezivanja vrhova vec nakupi dosta ispucanog , tako da....ja zadovoljna zasad ! [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2015 02 24
ja vam mogu ponudit pravo 100% arganovo iz maroka mozete pogledat kod mene na oglasu ..
2015 03 19
ja koristim od Argana (bočica 100ml je 120kn) iz Mullera i odlično mi je... predivno miriše, kosa je mekana, manje pada, lako se raščešljava i baš je supeeer :)))
2015 04 28