Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Radila bi ali posla nema :/

Sada bas po netu prelazim stranice za posao i doslovno nista nema, nikakvog posla, bas nista... Za svaki posao b kategorija, visegodisnje iskustvo ili pak traze da izgledas kao fotomodel... Eto, i di mi mladi da se zaposlimo kad nemamo iskustva i jos nam nitko neda priliku da se zaposlimo? :/ Bas me ljuti ovakva situacija u drzavi kad bi htio radit ali ne mozes jer poslodavci bi nekog sa puno iskustva i da ga malo plate ili vise nikog ne zaposljavaju.. Vise neznam kaj bi sama sa sobom doma.. Decko sva sreca radi ali ja se bas bezvrjedno osjecam kad moram camit doma jer ne mogu nigdje radit.. [:place]
2015 02 02
Oprosti,odakle si ako mogu pitati? Ja sam student u Zagrebu i radila sam svakakve poslove,nikad ne bih rekla da nisam mogla naći [:sokiran]
2015 02 02
A koju si skolu zavrsila? Jesi probala predati otvorene molbe za strucno osposobljavanje ako nemas radnog staza u struci..
2015 02 02
U jednoj profesiji ima gotovo uvijek posla za zenske, a to je konobarenje, ali to velika vecina izbjegava [:znoji] Slazem se da je nasa drzava u dreku kad je u pitanju ponuda poslova. [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2015 02 02
Lidl traži za sezonu u 21. gradu prodavače/ice, najtječaj vrijedi cijeli 2. mjesec. Radi se samo o gradovima na moru koju su turistička špica... znam draga kako ti je.... odblolila sam več tu cijelokupnu situaciju [:tuzan] [:tuzan] Nadam se napokon stažu!!
2015 02 02
moje misljenje je da posla uvijek ima za one koji ga svim srcem zele nac...eto ja imam nepune 23 godine i obavljenih mali milijun poslica..najvise volim sezonske :) kroz tjedan i pol idem na brod radit..dobila sam odlicnu poziciju zahvaljajuci radu i trudu na onim pocetnim poslovima na kojima sam vremenom postajala sve bolja i cjenjenija od cistacice,dadilje,preko obicnog animatora do koreografa,voditeljskih pozicija i sad youth staffa ne zelim da ispadne da se hvalim ali nikad dosad nisam kukala kako nema posla jer smatram da su svi poslovi posteni koliko god svi mislili da su mozda sramotni moje misljenje..no hard feelings [:smijesi]
2015 02 02
Dorica505 - i ja sam kao student u zadru skoro pa birala koji cu posao raditi, s ugovorom od sc-a je lako. a sad kad sam zavrsila sjedim doma vec godinu dana. doduse, nisam ni trazila van svoje struke, no opet...
2015 02 02
Bijou, ako ces samo cekati na posao u struci...hm...onda ces duze i sjediti doma. [:hihot] Trazi i van struke. Sretno! [:smijesi]
2015 02 02
Iz zagreba sam.. studentica nisam.. Do kraja godine sam radila kao cistacica, dadilja, u restoranu, u kaficu, vikende na iapomoci ali kaj mi to sve znaci kad nemam radnog staza jer me niko nije prijavljivao jer je sve bilo na crno i to mi tad nije nista znacilo jer mi je lova uvijek trebala.. Na burzi za ugostiteljska zanimanja traze frizere [:sokiran] njegovatelje i kuhare sa iskustvom... Ne biram posao jer bi radila bilo kaj ali svugdje treba iskustvo koje nemam i nitko nema vremena druge ucit poslu
2015 02 02
Nije istina, posla jednostavno nema...ja trazim vec godinu dana u struci (prosvjeta) i skoro pa nemoguce je naci...i nisam se bazirala samo na Zg nego slala po cijeloj Hrvatskoj! Evo trenutno cuvam jedno dijete par sati dnevno,radila sam isto kao animator prošlo ljeto, ali za kojeg vraga sam onda 5 godina studirala?! Radim ja uvijek nesto, ali to nema smisla ako ne mogu naci posao u struci i radim bez prijave, zato se polako spremam van kao i vecina, drugog rjesenja nema...
2015 02 02
ja sam se uvijek prijavljivala i na poslove za koje nisam zadovoljavala baš sve uvjete(recimo B kat. ili nedovoljno iskustva) i dosta puta su me i zvali na razgovor bez obzira na to.tako da prijavi se i na takve poslove,ništa te ne košta [:smijesi]
2015 02 02
Neki imaju sreće, neki ne, Croatia is bullshit sorry but jebi ga
2015 02 02
Prijavljivala sam se pa su mi odbrusili da zasto se javljam kad nemam iskustva i da oni nemaju vremena nekog uhodavat u posao [:vrti]
2015 02 02
e cure drage ako budete tražile samo u struci,načekati ćete se,nažalost [:znoji] i ja sam završili turist.faks i sad radim u dućanu. nije mi baš super,ali šta mogu. najviše mi je žao mojih roditelja koji su mi plaćali školovanje, i nadali su se da ću nakon faksa naći dobar posao.imam osjećaj kao da sam ih razočarala iako nije do mene [:tuzan]
2015 02 02
znam jednu curu koja se prijavila u jednoj firmi za stručno osposobljavanje, pa su joj rekli da zašto se uopće prijavila kad nema iskustva,da bi oni nekog s dugogodišnjim iskustvom.halo,pa to je stručno osposobljavanje [:vrti]
2015 02 02
1 2 3 4 5 ... 6