Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Radila bi ali posla nema :/

Do sada sam radila sezonske poslove u svojoj struci,svake godine odem na drugo mjesto :) Ove sam se godine prijavila za riječni kruzer,ali sam eto i danas poslala 4 otvorene molbe hotelima koji imaju wellnesse. Za svaki slučaj ako ne dobijem posao na kruzeru,da imam neku rezervu. :) i naravno neću nikad odustat!!!
2015 02 02
Hej, cure, uvijek vam ostaje samozapošljavanje! :-D Gledajte američki Shark tank i kalifornijski Dragon's den. Sve epizode su na youtubeu. Naučite biznisu mnogo više nego u formalnom obrazovanju o tome. I još sam htjela pitati ima li neka koja bi se htjela baviti EU fondovima? Ili se već bavi? Ja imam samo teorijsko znanje (doduše, pisala sam jedan projekt, ali to je bilo u sklopu edukacije, tj. on nije vrednovan). Definitivno bih se htjela u tome okušati jer imam do sada sva pozitivna iskustva (manje razmjene i slično). A što se tiče stjecanja iskustva - ni volontiranje nije za odbaciti. U volontersku knjižicu se bilježi i satnica, i što je volonter radio :)
2015 02 02
@CutiePie123 - ma nema veze, netko treba i doma dadiljati curetku od 2ipo godine [:zaljubljen] tako da ako nije unutar struke, necu nikako... srecom, nije nam o glavu da imamo jos jednu placu (mm se zaposlio odmah po zavrsetku faksa), tako da si mogu priustiti "luksuz" da biram - pa se ne moram izrabljivati za minimalac [:frustriran]
2015 02 02
Žao mi je zapravo toliko vas cura koje se žale da nemaju radno iskustvo. :/ Ja vam ne mogu osigurati posao, ali mislim da mogu volontiranje na jednom super projektu. Udruga studenata Građevinskog fakulteta Osijek u 2015. će 3. puta za redom organizirati konferenciju za studente građevinarstva. To je konferencija jedinstvena u ovom dijelu Europe, a ove godine postaje poznata i u svijetu (npr. danas su nam se javili iz Irana). Da bi se to razglasilo i da bi se dovukli što veći sponzori, potreban je odličan MARKETING PLAN. Pozivam sve cure koje se u to ozbiljno žele uključiti da se jave :D Kažem, ne znam hoćemo li biti to u mogućnosti platiti (neprofitna udruga), ali da ste radili na marketing planu za konferenciju koja je cijenjena i poznata, ne može odmoći u životopisu. I sorry za predugačku poruku :P
2015 02 02
a još kad kad kažeš da imaš dvoje djece.... odmah im iznad glave iskače "bolovanje, bolovanje" i ajd bok....
2015 02 03
natrag 10 god trazila sam ocajnicki bilo kakav posao, javljala sam se doslovno na svaki oglas pa tako i na ovaj u firmi u kojoj sada radim. oglas je zvucao kao da se neko sali ali svejedno sam otisla na razgovor i eto me tu vec 10 g [:hihot] moj recept je stancati molbe na sve redom cak i u firme koje trenutno ne traze radnika, jednom mora upaliti. e da, zaposlili smo i mamu s dvoje djece, neke od nas su i rodile u medjuvremenu, zaposljavamo svavakve profile ljudi, nebitna je strucna sprema i kvalifikacije, bitna je samo volja za radom. znam da je takvih firmi malo i vjerojatno bih je i ja bila preskocila da sam se ravnala po oglasu ali drago mi je da nisam i da sam probala. jest da se radi krvnicki ali kad podvucem crtu zadovoljna sam
2015 02 03
I ja sam slala za valamar :)) jučer su mi se javili iz hotela lafodia da dođem na razgovor :)) Čitala sam da su jako dobar hotel,i znam jednog dečka koji je tamo radio i bio je zadovoljan :)
2015 02 04
kad sam se ja aplicirala za nešto niže stručne spreme ili posao gdje nemam iskustva (tipa ugostiteljstvo) - čudno su me gledali rukovoditelji tih firmi - kao šta ja uopće radim tu [:boji] dobijem odgovor - prekvalificirani ste / nemate iskustvo u restoranu, recepciji hotela ili slično. ili, kad dođem na razgovor - prvo pitanje je "planirate li se udati / imati djecu i kada točno". ja imam 30 godina i to je njima znak da sigurno to je "uskoro" na vidiku i da ću garant na porodiljni.. naravno, ja kažem "nikako to nije uskoro, kad dođe vrijeme za to, ima vremena"... u većini slučajeva sam čak i slagala "nemam dečka" ili slične fore.. [:hihot] ali njima blica u glavi - dovoljno je stara, sigurno će ići na udaju i djecu [:sokiran] kada sam prije.. tamo 2006-2007 godine tražila svoj prvi posao - tada bez ikakvog iskustva i staža - našla sam ga u roku 4 mjeseca i to na neodređeno - gdje sam i radila 6 godina... dok se firma nije raspala, jel... ali to su onda bila druga vremena, nije bilo recesije, nije bilo krize... nekako mi se čini da se tada lakše došlo do posla.. ne znam.. [:sokiran]
2015 02 04
angel koja firma ?
2015 02 04
CutiePie123...60 km u jednom smjeru i oba smjera 120 km 5 dana u tjednu. Sada gledam kroz prozor i nadam se da ga neće napadati, pa da dođem do 17:30 doma.....
2015 02 05
Drage mame,tate,cure,decki! Ja imam nesto zanimljivo za sve mame koje su doma i koje imaju malo vremena uz svoje bebice i stariju djecicu da provode pred kompom,isto tako i za mlade koji puno vremena provode na kompu..to sad mozete iskoristiti i malo bar podebljati novcanik [:smijesi] radi se o ispunjavanju upitnika na netu,ispitivanje provodi austrijska agencija na hrvatskom trzistu ,za svaki pravilno popunjen upitnik skupljate bodove koje kasnije mozete promijeniti u lijepe nagrade poput bonova za dm,bipu,mueller pretplate na razne casopise po volji,ako vas zanima posajite mi mail u inbox i stici ce vam pozivnica od ove jako simpa agencije koja je provjerena i nagradice sto posto isplacuje... ako post smeta slobodno ga se obriše..al stvarno se isplati:) bar honorafrno da nešto sastrane dobiš... [:zaljubljen]
2015 02 06
pepa firma je u splitu, ako te zanima, inbox [:zaljubljen]
2015 02 07
angel ja u zg [:place] [:place] [:place] [:place]
2015 02 07
Pozdrav i poštovanje svim korisnicima ove teme, Mi smo novootvorena sourcing agencija koja se trenutno fokusira na tržište rada Ujedinjenog Kraljevstva. Ovim putem želim vas uputiti na činjenicu da postojimo te da u odnosu na agencije koje već posluju na tom tržištu imamo širok spektar poslova na koje vas možemo zaposliti. Tim već ima iskustva u sourcanju hrvatskih državljana na radna mjesta u medicinskom sektoru (radna mjesta njegovatelja). Dobro je znati cijenu satnice za posao na koji ćete se prijavljivati (uzmite u obzir da su ovo početne plaće): Doktori - £30 - £40+ Medicinske sestre - £15 - £25+ Njegovatelji - £7 - £9+ Ukoliko ste zainteresirani pošaljite nam Vaš životopis i zamolbu na [email protected], samo ćemo potpune prijave uzeti u obzir!
2015 03 20
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/67f2d218ebb57ba9cb3a98bd8194d025.jpg) Drage cure ako tražite posao kontaktirajte me na e-mail: [email protected] Posao se radi od kuće. Radi se o Internet marketingu. Trebate raditi neko duže vrijeme da biste počeli zarađivati ali onda kada krene, može biti jako jako dobra zarada ako se trudite i radite. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d3c5e17c09314e892e429bbd95957248.jpg)
2021 01 13
Prethodni 1 2 3 4 5 6 Sljedeći