Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

kako prodavati i kako kupovati

Ja sam nova na krpicama pa imam nekoliko pitanja! Zanima me ako se netko odluči za kupnju neke moje krpice, kako mi to javi, pošalji mi mail? Gdje mi uplati novac?
2015 02 14
ovdje ti pošalje poruke,vidiš ju gore gdje ti piše razgovori.. možeeš u opisu o meni napisati i br mob.. uplati ti novac na račun, kad vidiš uplatu onda šalješ artikl
2015 02 14
Poruku dobijete tu na profil Krpica, a kopija dode i na mail. Za uplatu se dogovarate, ili cete dat broj svog racuna da vam se uplate novci ili ce cura platiti pouzecem pa cete na taj nacin doci do novca..ovisi kako se dogovorite
2015 02 14
ako se odluči za tvoj artikl, vjerovatno ćeš u inbox dobiti porukicu ja želim. pa se putem inboxa sve dogovorite. uplati ti novac na račun koji joj ti daš i pošalje ti ga poštom / tiskom. a ako ti želiš kupiti neki artikl, klikneš na želim to ispod slike i pričekaš da ti ta osoba odgovori. i kada se dogovorite, uplatiš joj novac na račun ( ovisi kako se dogovorite) i onda ti ona pošalje. nakon toga razmijenite povrate.
2015 02 14
ok,to sam shvatila . A kada šaljem robu, kako je najbolje slati, putem tiska?
2015 02 14
ako se radi o necem malom možeš i u koverti onoj s mjehuricima, a ako je nešto veliko i glomazno bolje tisak. koverte šalji preporučeno da imaš potvrdu da si poslala i da se paket "ne izgubi"
2015 02 14
Tisak kutije su ti po 15 kn a koverta 10 kn. Na tiskovoj str imas mjere sve 3 kutije. ako nesto teze saljes moja je preporuka Tisak. Posta je ipak brza ali jedino i iskljucivo salji preporuceno...imas cjenik poste on line....oni racunaju po tezini. prioritetno salji na odgovornost kupca...jer tu ne dobivas sifru paketa i veci je rizik kod gubitka posiljke u prometu.
2015 02 14
Poruke ti diđe tu, možete razmijeniti i druge kontakte pa se na te načine dopisivati. Uplati ti na račun, a ti šalješ nakon vidljive uplate tiskom ili poštom, ovisi kako kupac želi. Sama odlučiš da li je poštarina uračunata u cijenu ili ne.
2015 02 14
Hvala svima na pomoći !
2015 02 14
Panda,dobro dosli! [:smije] [:kesi]
2015 02 14
Dobro došla :) slažem se s harpo, pročitaj sva pravila, da ti ne bi brisali oglase itd...
2015 02 14
> Panda763189: > Ja sam nova na krpicama pa imam nekoliko pitanja! Zanima me ako se netko odluči za kupnju neke moje krpice, kako mi to javi, pošalji mi mail? Gdje mi uplati novac?
2016 03 25