Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Herbalife iskustva

Prije svega, ispricavam se ako negdje postoji vec tema, nisam vidjela [:sramezljiv] Znaci, zanimaju me iskustva sa Herbalife proizvodima. Vec sam puno citala po internetu, ali me zanimaju i iskustva korisnica sa Krpica. Naime, idem na tzv. Fit camp koji provode Herbalife wellness treneri, i za sada sam odusevljena time. Posto mi uzurban nacin zivota ne dopusta da bas stalno pazim na prehranu, razmisljala sam o Herbalifeu. Mene zanimaju iskljucivo iskustva, a ne cuo sam.. ili kako je puno. Kada se podijeli cijena npr shakea sa danima u mj ispadne oko 10-ak kn dnevno sto je ono najmanje sto potrosim kad ujutro kupim nekakvi pekarski proizvod [:smijesi]
2015 02 24
Nisam čula al sam vidjela, i priča mi baš "ne drži vodu", al ko voli nek izvoli...
2015 02 24
Ja ne vjerujem u te magične praškove I sl.to je moje osobno mišljenje.To su sve sintetički miksevi koji možda da djeluju no pitanje je koliko su zdravi. Predobro da bi bilo istinito...
2015 02 24
Frend koristio liniju šejkića.Čim je prestao, vratio mu se apetit, a i kile. Skoro pa duplo. Da ne spominjem opetovane nesvjestice za vrijeme korištenja istih.
2015 02 24
Susjed je nosio onaj njihov bedž smršaviti lako pitaj me kako,,,,Nije smršavio ni deke [:smije]
2015 02 24
Možda susjed nije znao da bedž i fina panceta ne idu skupa [:smije]
2015 02 24
Ne, ne i ne. Moja sestricna je radila za njih i kaze da to ne vrijedi tih para. Niposto ne bacaj lovu, radije pocni vjezbati i izbaci bijelo brasno i secer. Vidjet ces cuda. Ja sam poslije poroda pravilnom prehranom i umjerenim vjezbanjem izgubila svih 12 kila koje sam dobila u trudnoci.
2015 02 24
corygan mislm da nije da znao kako odojak,špek I čvarci makar I uz herba.. nisu preporučeni [:smije]
2015 02 24
Herbadrek!! Koristila frendica iz razreda i kao nesto sitno smrsavila uz zamjenske obroke potrosila oko 1000kn na plocice cajeve obroke prahove boga pitaj kaj sve ne ali i dalje je bucka. Tako da ne vjrrujem da to pomaze u mrsavljenju ili zatezanju tijela. Normalna prehrana + vjezbanje (teretana ili doma) i nista ti drugo ne treba
2015 02 24
i one slike prije i poslje, na onoj - poslje- je osoba deblja nega na onoj sliki -prije-. Umjesto tih Herbalife sranja ubaci više jogurta probiotika,pojedi jedno pecivo, za neku ukusnu salaticu se uvijek nađe vremena. Jedi normalno i umjereno. Ovak samo bacaš pare u vjetar.
2015 02 24
Iskreno nemoj. .. za te novce si bolje uplati teretanu i odi 3x tjedno i malo pazo na prehranu
2015 02 24
@Svjetlana. Nije se zdravo izgladnjivat jer se tako metabolizam usporava. Treba jest cijeli dan pa cak i u 11 navecer ako si gladna. Normalna prehrana bez puno secera i ugljikohidrata sa puno voca i povrca ali izgladnjivanje neeee! I ja sam se prije par godina izgladnjivala usporila sam si metabolizam i skoro bila na rubu anoreksije zbog gluposti.Pamet u glavu malo i forumi su puni upozorenja o izgladnjivanju
2015 02 24
Idem tri puta tjedno na te vjezbe, kao ako ne koristis Herbu placas samo clanarinu koja je pristupacna i to mi je oke.. Ali muku mucim s prehranom. Prvo i osnovno, jos sam srednjoskolka i zivim s mamom koja bas ne kuzi tu zdravu prehranu niti zeli kupovati nesto van onoga sto kupuje inace. I onda i kad se potrudim jesti sto zdravije, nema nikakvih rezultata [:vrti] htjela bih skinuti 10 kg da budem na idealnoj tezini, a jednostavno vise ne znam kako...
2015 02 24
Najvise stete ugljikohidrati i secer i cim to izbacis i slozis si sama trening koji ti najbolje odgovara i pocnes pit puno tekucine kile ce krenut dolje i bar jednom tjedno trcat
2015 02 24
Moji su to nekoliko godina koristili, shakeove, guaranu i jos neke razne pilule,da je bilo nekog pomaka nemogu bas reci,ali znam da su ti proizvodi uzasno skupi, shake kutija oko 350kn,ne sjecam se cijene ovih pilula no ako imate para na bacanje samo izvolite,mojima se to nikako nije isplatilo. [:tuzan]
2015 02 24
1 2 Sljedeći