Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

rani znaci trudnoće

Možda je i bila prije ova tema(pa se ispričavam ako je) al evo pokušavam ostat trudna pa me zanimaju stvarna iskustva o najranijim znacima trudnoće. jeste li ih imale? mislim na baš vrijeme od ovulacije/oplodnje pa dok niste skužile da ste trudne. ima li ih uopće? predpostavljam da znate koliko je teško čekati vrijeme dok se test može napravit.
2015 03 02
to se sve razlikuje od žene do žene..npr ja sam odmah znala tj osjetila-tijelo mi je bilo osjetljivije ,osjećala sam laganu mučninu ,u biti neki čudan osjećaj . [:zaljubljen]
2015 03 02
Cice osjetljive, bolne..
2015 03 02
a znam da se razlikuje-naravno. a meni su cice bolne često par dana prije nego trebam dobit. baš se lijepo zaokruže [:smije]
2015 03 02
Ovo mi je četvrta trudnoća i također je sve relativno,i svaka trudnoća je drugačija. Definitivno pojačani predmenstrualni simptomi, meni je npr bila jače nego inače izražena predmenstrualna bol u trbuhu, i mirisi su mi se izmjenili i prije testa. U ovoj trudnoći su mi grudi bolne nešto kasnije nego u prošlim trudnoćama.Radila sam test 26. dan ciklusa i to Clear Blue Plus koji pokazuje i do četiri dana ranije, samo što su moji ciklusi 27 dana.
2015 03 02
kod mene su ciklusi lutrija. nekad 40,nekad 30 i koji dan a sad u zadnje vrijeme 29-30. pa ti računaj plodne dane! svaka čast na bebačima. ja se evo prvo trudim pa neće nikako..
2015 03 02
...svaka osoba je različita, tako i svaki organizam drugačije reagira na prve znakove... vjerojatno ih svaka žena ima, ali ne primjećuje... test pokazuje već nakon par dana izostanka menstruacije...ima znakova..cijelo vrijeme te boli kao da ćeš dobiti, prsa također napeta...
2015 03 02
Možda se trebaš prestati tolko truditi [:smijesi] Opusti i vozi [:hihot]
2015 03 02
Ukoliko osjetiš svoju ovulaciju to je već velika prednost [:kesi] ,ukoliko ne znaš kada je mogu ti pomoći Lh trakice za utvrđivanje ovulacije, od nedavno su u prodaji u dm i izvrsne su. Svu sreću ti želim od srca [:kesi]
2015 03 02
a evo već drugi mjesec koristim te trakice iz millera. a tek taj shou- kao ako se pokaže crta onda je ovulacija al ta crta treba bit iste tamne boje ko ona kontrolna. pa ko luđakinja uspoređivam crte od par dana, a 3 dana za redom se pojavi crta. pa ti vidi! da svi kažu ko opusti se itd..nije to baš tako jednostavnokad je meni svaki dan neka kalkulacija i izračun u glavi. nemoš ti to izbacit!
2015 03 02
Kada je crtica najtamnija onda je bingoooo [:kesi] i koji ti je onda dan ciklusa?
2015 03 02
dans mi je 23.dan tako da vjerojatno-što smo uradili-uradili! sad samo čekat :) jedino me tješi što znam da i odnos malo prije ovulacije može upalit-ako baš nismo uspjeli pogodit dan
2015 03 02
O pa daaaa [:kesi]
2015 03 02
samo je nekad baš frustrirajuće kad dobijem-i onda izračunam plodne dane kad subili i vidim da smo imali odnos baš taj dan. i NEĆE! hvala Bogu još nam je to sve zabavno tj. ne zabrinjavamo se previše al bome od 9mj smo u akciji. znam da nije baš puno previše vremena prošlo al opet-kad vidim kako ljudi zatrudnjivaju ko od šale. a valjda to tako bude...
2015 03 02
meni su rani znaci trudnoće bili kao znaci PMS-a osjećaj kao da ću svaki dan procuriti... a menga ne dolazi.... kada sam popišala + i postala svjedna da sam trduna onda je počelo bol u prsima, bradavice osjetljive, pa mučnine bla bla (ali to je tek od nekog 6-7TT a tada si već dobro trudan) Znači od ovulacije pa do nekih dana za ekati menstruaciju simptoma - NEMA (bar ih ja nisam imala) iako je svaka trudnoća sa zebe i svaka od nas je drugačija - stoga neznam što da ti kažem osim sretnoooooo!!!!
2015 03 02
1 2 3 4 5