Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Što kupiti dječaku od 10 godina

Drage mame, one koje to nisu i imaju ideju :) Idem na rođendan sljedeci vikend. Sto da kupim djecaku za 10 godina? Ako koja ima ideju ili jos bolje prikladan poklon odlicno. Naravno, treba biti novo i s etiketom ili nazmakom da nije koristeno. Hvala.
2015 03 14
ako nije tablet onda lopta,mogučnosti su ti ograničene na žalost u toj dobi [:hihot] nije da te zezam,osim možda majice star wars to im je fora [:smijesi]
2015 03 14
Probaj saznati koji mu je trenutno omiljeni lik iz crtića, serije ili igrice, fulaš lik-fulala si poklon [:pospan] Onda možeš kupiti majicu s tim likom ili nešto, igračku s tim likom ( još uvijek vole i igračke s 10 god [:smije] ),i vjerujem da nećeš pogriješiti. Maskica za mobitel je isto ok poklon [:kesi] Ne znam što je sad u modi kod desetogodišnjaka, moj je uskoro dvanaestogodišnnjak, trenutno je u điru Minecraft. A ako voli sport ili se bavi sportom, već ti je lakše...lopta, štitnici, dres... Sretno [:zaljubljen]
2015 03 14
Lego Technic, lopta, kopačke, dres - ovisi čime se bavi!
2015 03 14
Majicu možda bez ikakvih likova, duksu na patent s kapuljačom, lopta, čokplada - obavezno...
2015 03 14
Košaricu punu raznovrsnih slatkiša - koliko god to zvučalo nepopularno jer ipak je u igri rođendan [:smijesi]
2015 03 14
Uffff probat cu nesto smisliti.... raspitat cu se sto voli.... u krajnjem slucaju kosaru sa slatkisima, dobra ideja hvala. Opet ne bi voljela potrositi novce a da se razocara poklonom.... Ako je lopta, kakvu loptu, najobicniju?
2015 03 14
Ne bavi se sportom...to je jos jedan od problema... [:hihot] [:place]
2015 03 14
legići [:smijesi]
2015 03 14
Lego! najbolji poklon ikad..
2015 03 14
Lego. Ne možeš s time pogriješiti. [:smijesi]
2015 03 14
Ima legica puno to znam.... hvala svima... budem razmislila, dali ste mi smjernice sada :)
2015 03 14
Toga nikad dosta [:kesi]
2015 03 15
Nogometnih lopti nikad dosta vjerujte mi!!!!
2020 02 27