Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Šoping kraljica :)

Pozdrav cure jeste gledale novi show na RTL-U Šoping kraljica? Kakvi su Vam dojmovi? Mislite li se prijaviti? Za sve koji nisu gledali,nekoliko mladih i zrelih dama sudjeluje u tjednom natječaju i dobiju zadanu temu kako se obući za neku prigodu,te dobiju 2000 kn od kojih treba stati sve znači; odjeća,obuća,modni dodaci te frizura&make up. [:kesi]
2015 03 16
E, a jel na kraju mogu zadržati to što kupe? :D
2015 03 16
Nisam gledala ali su iznajmili prostor preko puta mene i taj svoj kombi parkiraju ispred moje kuće i još svoje privatne aute s kojima dođu, a čovjek koji im je iznajmio prostor ne da im parkirati u dvorište, a ekipa mi nije nešto simpatična [:frustriran]
2015 03 16
rodam1 [:smije] [:smije] [:smije]
2015 03 16
Mogu zadržati svu odjeću a kraljica tjedna dobije 3500 sad neznam jel u kešu ili samo kao poklon bonove ali anyay odlicno. Ne kužim ni to najam da parking ne daje,valjda je logicno osigurati kakav parking za onu rozu kočiju [:kesi]
2015 03 16
Jos su mi malo umjetni, bit ce da je do 1. emisije, ali svida mi se nesto takvo malo za promjenu [:zaljubljen]
2015 03 16
da,fora su skroz. ja sam danas poslala prijavnicu. [:smije] sad ne znam jel se samo ograničavaju na Zagreb ili...
2015 03 16
meni je baš fora emisija, potrudit ću se i sutra gledat [:smijesi]
2015 03 16
To sam gledala na tlc nisam znala da u nas ima! Kojim danom je i u koliko sati?
2015 03 16
mislim od ponediljka do petka u 17h danas je bila prva emisija! [:zaljubljen]
2015 03 16
Hvala teta bas cu pogledati nasu verziju!
2015 03 16
nego što! vidim nitko nije otvorio temu pa sam tila da vas obavijestim jer se stvarno čini neloša emisija!
2015 03 16
Da, super si se sjetila, sad se možda i prijavim, lajk it, hahaha :D :D
2015 03 16
I meni se svida,i bolja je verzija nego na tlc,ovdje svi dobivaju i ne prate te u kabinu.iako mislim a nece imat profita ak tak budu dijelili sakom i kapom svaki tjedan,i ja sam se mislila prijavit al sve mi se cini da im je predaleko slavonija,jer imaju studio u zg. [:tuzan]
2015 03 16
Baš me zanimalo koliko će love dati, s obzirom da je vani 500eura. Ja sam mislila da će biti 1000kn. Nisma gledala, sumnjam da bi mi bilo zanimljivo kao ono na voxu, ali budem pogledala. Jel' idu po raznim gradovima ili?
2015 03 16
1 2