Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

Zašto ljudi varaju?

Drage moje evo da i ja otvorim temu na ovaj slučaj. Zašto muškarci/žene varaju u vezama/brakovima? Otkad izlazim vani shvatila sam da mi se cijelo susjedstvo vara. Vidim njega u klubu s curicama i poslije ih vozika doma. Znači dalje, jedan period života samo su me oženjeni vrebali i slali poruke. Posljednje vrijeme koji god mi je slao poruke ili je zauzet ili je papirno zauzet. Zašto ljudi varaju? Koji su pravi razlozi? Nezadovoljstvo,zasićenje,nešto treće? Jeste vi varali i ako jeste iz kojih razloga? Hvala.
2015 04 15
Jer su stoke sitnog zuba, da ne govorim o ženama koje im to dopuštaju..
2015 04 15
To je zato sto svi misle na sebe samo i svoju guzicu te udovoljavaju svojim prohtjevima i hirovima. Ne postuju druge te nemaju stid od ljudi ni sram od Boga
2015 04 15
nekako mi je to glupo.....ja osobno polazim od sebe uvijek...ako imas zelju za tim, i pomislis da ces varati, znaci da nesto ne stima u vezi, braku..... nekako bih radije porazgovarala i pokusala rijesit problem, a u krajnjem slucaju i raskinula vezu, nego ovako nesto... nitko to nije zasluzio... bar ja tako mislim
2015 04 15
Zato što je većina populacije prosječne ili ispod prosječne inteligencije, uključujući i emocionalnu. Samim time ne znaju izabrati partnera koji bi ih ispunjavao ili pravo vrijeme za vezu. Biraju partnere koji su slični ljudima s kojima su u prošlosti imali loše odnose, žene često vole odgajati, vole "muškarce slučajeve". Muškarci imaju potrebu dokazivati svoju muškost, kompenziraju kroz seks neke druge stvari koje im nedostaju jer su ustvari nezreli i emocionalno zakinuti ili iskompleksirani, a uvijek ima i egotrip manijaka. Moj stav. [:smije]
2015 04 15
Ni meni to nije jasno. Prvo, ako si nezadovoljan, valjda ćeš porazgovarati s partnerom/partnericom i riješiti problem ili prekinuti vezu ako ne ide. A drugo, masa ljudi valjda ne želi biti samo iako su nezadovoljni pa rade takve stvari. Drugog objašnjenja mi nema. Nisam nikad varala niti ću. Daleko da mi netko nije bio privlačan dok sam bila u vezi, ali to smo i partner i ja okretali na šalu i iskreno kumunicirali tko nam je zgodan itd. Meni osobno nema to nema opravdanja i smatram da to rade samo kukavice i sebičnjaci.
2015 04 15
Zene koje im dopustaju.... Ajd nam taj dio objasni
2015 04 15
Zato jer zele i ovce i novce, jedna da im doma kuha i pere, a druga za zabavu.
2015 04 15
josiipa sve si rekla u prvom postu slažem se s tobom od riječi do riječi...egoisti i gotovo zakržljale atrofirane savjesti
2015 04 15
Comestai slazem se s tobom. Pa Josipa, uglavnom zene koje nemaju nimalo postovanja prema sebi pa im to svjesno dozvoljavaju.
2015 04 15
Zbog nezadovoljstva vezom i sebicnosti. Meni su te osobe koje varaju jadnici koji nemaju hrabrosti suociti se s problemima i prekinuti vezu. [:ljut]
2015 04 15
I ja mislim da ju ti velika uloga što nemaju poštovanje prema svom partneru...Osijećaje,ljubav... Pa im je to tako svejedno....Hladnokrvni...A to varanje ih ispunjava!Imaju neko zadovoljstvo od toga al to mi sve dno dna jer nismo životinje,možemo se kontrolirat!A ne pravit nekoga budalom...Brate bude slobodan ili slobodna pa radi što ti se prohtje....
2015 04 15
Mene je zabavljalo u ranoj mladosti sjediti na više stolica i to sam činila što iz želje za eksperimentiranjem, pomicanjem nekakvih granica, osjećaja moći i kontrole, a onda sam odrasla i ne bi mi palo na pamet više učiniti tako nešto. Dakle, ljudi varaju zato što nikada nisu odrasli i pronašli stvarnu moć u odgovornosti, poštovanju i brizi, kako za druge, tako i za sebe. Imati dob odrasle osobe i ponašati se na takav način je, najblaže rečeno, patetično [:smijesi]
2015 04 15
Ta ili taj ne volim sam sebe a kako će druge [:smije] [:smije] [:smije] i ustvari lijeci komplekse.
2015 04 15
ja mislim da puno prevara iziđe iz nekog nezadovoljstva u braku ili vezi, mislim da je to više sa ženske strane, a sa muške strane alkohol, prilika, dokazivanje da su još poželjni i drugim ženama, većina muškaraca kojima je to recimo to tako u krvi će svojim ljubavnicama situaciju u braku ili vezi prikazivati kao lošu, odosno da sa njihovom ženom ili curom nešto ne štima, da ne kuha, pere, da ne dobivaju često seks, da je ovakva ili onakva, a u stvarnosti to nije ni blizu toga, ljubavnice padaju na takve muške žalopoljke i ne mogu vjerovati zašto im je žena takva kad su oni toliko mili i dragi i ne zaslužuju takvo njeno ponašanje. I iako mi žene uvijek krivimo ljubavnice mislim da su muževi itekako oni koji su najviše krivi jer su oni ti koji mogu reći da ne žele jer imaju već nekog.
2015 04 15
1 2 3