Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Ključ nade - vidovnjak

Često kad kupim ženski časopis na zadnjoj stranici vidim Ključ nade nesretna priča koju riješi neki vidovnjak Darijo, skida uroka i liječi i sl. Malo sam surfala ali ništa nitko ne piše o tome..što mi je čudno ni forum ništa...samo njegova web stranica www.kljuc-nade.com je li tko imao iskustva s njim ili zna nekoga, pomaže li... [:sokiran]
2015 04 22
rekli bi u nas stari: ćerce moja, man se ćorava posla
2015 04 22
Ništa nitko ne piše vjerojatno zato što je to čista glupost i nikome ne padne na pamet trošiti novac na pozive tom gospodinu [:smije]
2015 04 22
na zadnjoj stranici časopisa se obično objavljuju plaćene reklame i to vrlo skupo plaćene nijedan vidovnjak ne može riješiti ničije probleme bez obzira koliko vidovnjak bio pravi ili lažni, sve svakodnevne probleme možete jedino riješiti vi sami i to je jedino istina, ako ttrebate da vas netko sasluša i pruži riječ ohrabrenja odite psihologu tj. stručnoj osobi umjesto da skupo plaćate vidovnjake za isti psiho tretman sve je u glavi i u načinu kako vidimo/doživljavamo svijet oko sebe čak mislim da će bolje savjete dati 100 cura na krpicama svaka sa drugačijim stavom nego jedan vidovnjak [:smije] vidovnjaci, pod uvjetom da su pravi mogu biti jedino korisni u pronalasku izgubljenih/nestalih osoba i predmeta, vode, metala i sl....i naravno ako su pravi, a ne glumci
2015 04 22
[:smije]
2015 04 22
jedini vidovnjak kojeg ja znam i koji je 100% legit je mrtav. od starosti umro prije 15 godina.
2015 04 22
u trenutku kad moras donijeti vazne odluke, prirodno je htjeti znati sto je iza ugla..
2015 04 22
iris tarbuk (zaguglaj) chanellira dok ti radi bachove kapi. jednom me upozorila na nesto jako vazno. naravno nisam je poslusala. i pozalila bas.
2015 04 22
joj, daj ajd, nemojte cure pušit te gluposti [:ljut] na zadnjim stranicana sz UVIJEK, ALI BAŠ UVIJEK prevaranti....
2015 04 22
Pardon gospodična DoricaSmb, ali otkud vam pravo da tako pljujete po osobama sa zadnjih stranica? [:sramezljiv] Garfield je prije uvijek bio na zadnjim stranicama a on definitivno nije prevarant. [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2015 04 23
hahahahha, e nemoj me [:smije] [:smije] [:smije]
2015 04 23
Realno, mogu si i ja i vi i bilo tko platit reklamu u časopisu i napisati da skidam uroke i da sam neka nebeska sila, [:smije] izmislit pricu i masno naplatiti svoje usluge...kako mi ide na nerve inače bavim se astrologjiom,kartama Sibilla i kupujem Astral,ali zadnje straice posvecene su samo "vidovitim Muhibama, Čipirpijima.." oni koji valjaju ti se ne reklamiraju,nego idu samo po preporukama! [:kesi]
2015 04 24
Egzoterika je za mene najveca idiotarija i laz ikad
2015 05 16