Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Masna kosa

Muku mucim stalno s masnom kosom,pa me zanima jel itko zna ikakav lijek [:hihot] trudim se ne prati ju precesto,i pokusavala sam sa svime ali nista ne djeluje [:place] pa me zanima kako vi to rijesavate
2015 04 23
Sprej za suho pranje, fakat pomogne, za produžit dan- dva!
2015 04 23
Nikako ja sam sve isprobala i nista ne pomaze [:tuzan] [:tuzan]
2015 04 23
Afrodita šampon od koprive, možda pomogne... i stavljaj manje regeneratora i dobro ga isperi i potrudi se ne prati kosu češće od 3 dana
2015 04 23
i ja imam isti problem,i više neznam što bi [:place]
2015 04 23
pokusaj kombinaciju: najprije oprat sa minimalno sampona za masnu kosu, npr svijetlo plava schauma, i onda sa maalo (velicine zrna graska) nekog drugog sampona za normalnu ili ostecenu kosu, npr smeđa schauma meni tako izdrzi 3-4 dana, prije jedva 2
2015 04 23
Ja stavljam ulje čajevca u šampon od afrodite(kopriva) pomaže...
2015 04 23
Umasirati prije pranja u tjeme macerat koprive pomješan sa EU čajevca i cedra , držati što duže , pa oprati . Šampon najobičniji,( kao što je rečeno, Afrodita kopriva) u šamponiranje se moze dodati i malo sode bikarbone. Regenerator minimalno i samo po vrhovima, ili umjesto njega, razrijeđeni jabučni ocat.
2015 04 23
Nomad...gdje kupiti macerat...hvala...
2015 04 23
ma te fore s pranjemđ, ništa od tvoga.Batiste jedino pomaže, ili bebi puder
2015 04 23
Možeš ga sama napraviti, sad ima koprive, samo treba paziti da se bere dalje od prometnica i obradivih površina. Po trgovinama , iskreno nisam vidjela, ja ga delam za kreme i ovakve pripravke
2015 04 23
Ne znam što je Batiste , ali bebi puder samo prikriva problem. Puder nema nikakve veze sa regulacijom sebuma, nego skupljanjem (zbog svoje suhoće) i prividno kosa ne izgleda masno. Isto kao i šamponi za suho pranje.
2015 04 23
regenerator i stavljam samo po vrhovima. i sto je anjgore meni ni dan ne izdrzi [:place]
2015 04 23
pokušat ću nešto kombinacija,možda šta i bude djelotvorno
2015 04 23
operi kosu zelenom glinom!
2015 04 23
1 2