Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

bakreni odsjaj, fuj !!

Bok cure, radila sam preljev na kosi sa pramenovima, i drzala cca 15 min i sad je onaj dio kosu među pramenovima, tj. smedi dio ( moja prirodna boja) poprimio bakreni odsjaj.. Dođe mi da se obrijem.. Ove godine nikako na zelenu granu sa tom plavom kosom.. Oče li se isprati ? posto je to preljev (gariner 111) ili da odem na brijanje? [:smije]
2015 04 24
e nebi voljela biti u kozi cura koje se brinu oko svoje kose.ja sam po struci frizerka i cesljam seamo kad operem kosu.izrast znam imat i po 3 cm kosa mi je spaljena vrhovi ispucani i to me uopce ne brine ali kako se kaze u majstora je kuca najgora [:smije]
2015 04 24
najbolje popraviti štetu kod dobrog frizera, nema druge, pogotovo kod plave kose :)
2015 04 24
sljedeci pramenovi su mi tek za 2 mj, a mene sam interisira dal ce se ovo isprat, ili cu dva mjeseca morati gledati to u ogledalu...jer nema se tu sta sad popravljat..najbolje cekat...jedini nacin mi je da korijen farba na smeđe a to ne želim, ili na plavo a to opet ne zelim, jer ocu pramenove [:kesi] DeborahDuvanici eh sto bi sve dala da sam tako ''slobodna'' ko ti [:kesi] [:kesi]
2015 04 24
ista stvar kod mene samo sto sam ja koristila farbu!! ali odlucila sam otici kod frizera jer nema mi spasa drugacije. nije to toliko strasno i vidi se samo na suncu al svejedno [:ljut]
2015 04 24
meni neki dan bilo dosadno pa sam se farbala.inace imam crnu kosu do guze a sad sam od pola oblajhala i mogu rec da mi se svida pola crna pola plava [:smije] [:smije] ali sve sam to spalila pa mi ne gine sisanje ali sve je pod kontrolom
2015 04 24
Ma ni meni se tolko ne primjeti al ocu da nestane..po kuci cmizdrim jer zgledam ko mandarina... Deborah zvucat cu okrutno ali malo si me utjesila hehe ..ali nadam se da ces spasiti stetu...:)
2015 04 24
heeheh ma ne sekira mene steta imam dovoljno kose da je unistava.imam dugu kosu i kad mi dode sa se osisam ja onda izvodim pizdarije [:hihot]
2015 04 24
izdrži neko vrijeme , jer će preljev brzo biti ispran i budeš sasvim zadovoljna [:smijesi]
2015 04 25
OČe, neČe se isprati, manje važno, dajte cure uzmite pravopis u ruke, to vam je važnije od farbe [:frustriran]
2015 04 25
Malena33 PMS? [:kesi] [:smije]
2015 04 25
Ne, već alergija na ¨pismenost¨
2015 04 25
na nekoj drugoj temi, molim
2015 04 25
Kad se naučite pravilno pisati [:zaljubljen]
2015 04 25