Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

DIRECTIONS boje, od La Riché-a

Curkice, jel znate gdje mogu kupiti ovu boju u zgu? Ne da mi se cekat da stigne s ebaya [:smije] Jesu ok boje, drze kolko tolko? :)
2015 04 27
Hmmmm nisam sigurna ima li kupitit bas jos uvik. Nisam iz Zagreba ali kad sam se farbala u rozu frendica mi je kupila Directions u West gateu ali vise ih ne drze tamo. Imas kupiti Crazy colors u nekom ducanu s frizerskom opremom na Kvatricu. Tako mi je bar frendica rekla kad mi je slala. I jeftinije su od Directionsa , a sad koliko drzi hmmmm sve je to slicno.Ja sam se blajhala prije naravno tako da je to dosta brzo odlazilo ali valjda ovisi o boji. Potraje koji tjedan valjda s tim da je svaki put sve svitlija ,kako se ispire. Dobro je sto nisu stetne za kosu i kosa mi je bila bas zdrava i mekana [:sramezljiv] Bar tih par mj. sto sam bila roza [:hihot]
2015 04 27
Kaj mi je onda bolje da se ne blajham? Jer uzela bi ovu boju a imam tamnije smeđu kosu ofarbanu [slika:245665bd-5581-46cf-bf5b-0d22706597c1]
2015 04 27
U tom slucaju moras se blajhati jer ti inace nece uhvatiti. Ja sam prirodna plavusa pa mi nije najbolje uhvatila svitlo roza tj. ne onako kako bi tribala nego tek nakon blajhanja tako da bez blajhanja nece ici .
2015 04 27
Okej, hvala ti puno! [:poljubac]
2015 04 27
Nista [:poljubac]
2015 04 27
jedino maybe u nekon frizerskon salonu, mislin da imaš i ovdje na krpicama [:hihot] blajhat se moraš, jer neće uvatit. šta se više izblajhaš, boja će bit lipša. je li to plum? neke ti vataju bolje neke lošije..
2015 04 27
e i dosta se brzo ispiru, jer nisu trajne nego polutrajne
2015 04 27
Ima u Zg frizer oprema Jablanska 82 ima i web shop cijena oko 60kn. Ja si planiram naruciti par komada [:zaljubljen]
2015 04 27
i ja bi se najradije opet piturala, al na dredove tako loše vata [:place]
2015 04 27
Ova je dark tulip. Ma vec jesam blajhana samo sam ju pofarbala u smedu. Sad budem ju opet. jedino mi je bed da mi se ne ispere za tjedan dana :(
2015 04 27
A da probas s trajnom bojom? Brilliance od Scwarzkopfa ima te svitlo ljubicaste, tamno ljubicaste i roze. Ja se farbam tim bojama i kosa mi je trenutno tamnije roza/ ljubicasta. Postoji nijansu svitlija i tamnije
2015 04 27
boje su predivne , al se brzo ispiru [:place] s tin da se možeš ponovo piturat kad se ispere malo , jer ne uništavaju kosu ka trajna pitura Iprimozi al trajne nisu lipe ka ove [:smije] [:jezik]
2015 04 27
Ma jesuuu, da vidis kako mi je predivna kosa [:smije] ka bomboncic
2015 04 27
[:smije] [:smije] [:smije]
2015 04 27
1 2 3