Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Eveline,ulje za kosu(ARGAN+KERATIN)8 in 1

Cure da vas pitam,jel neko koristi ulje ovo? za kakvu kosu pase?jel dobro? [slika:993bf76f-ccaf-4efd-94c0-e6c8a3c66889] [slika:b17cf840-ce21-428c-b539-46e527a1e037] [:smije] koristim inace njihovu masku isto argan + keratin i odlicna mi je 60-tak kn u DM [:kesi] [slika:d21566d9-63f9-40af-9576-f280d14f850b]
2015 04 27
baš sam ja htjela otvoriti temu za neku dobru masku za kosu,ta vam je okej dobra a jer ste ulje isprobali možda?
2015 04 27
ja sam probala ulje imam ga u prodaji,meni ne paše jer imam dosta masnu a suhu kosu,pa mi ju dodatno masti,al ovako mislim da je super
2015 04 27
Imam i ja to ulje, samo mi stoji, premasno mi je.
2015 04 27
I ja sam poletila kupiti masku prije par mjeseci u Muelleru bila je na akciji i never agaon. Lošiji proizvod a riječ je o maski, nisam imala...
2015 04 27
ja koristim masku i meni je odlicna stvarno,kosa mi se jako petljala i mrsila sad vise nemam tih problema nahrani mi kosu i meni je bas favrorit. @harpo31 zato mislis da je proizovd "losiji"? [:smijesi]
2015 04 27
Dakle svoj osvrt sam dala jer sam tu masku jedva čekala potrošiti (ima je puno). Keune Keratinska maska, L'oreal Re-nutrition, Garnier Fructis neznam ime (narančasta kutija) su maske za kosu. Ovaj proizvod je regenerator u najboljem slučaju, jer kod nanošanja maske kosa treba omeksati, olakšati raščešljavanje, ovaj proizvod ne radi ništa od navedenog i mislim da te susptance koje su navedene ne drže vodu. Dakle luk i voda.
2015 04 27
Ja također imam ovu masku, trošim već treće pakiranje i jako sam zadovoljna, kosa mi je super svilenkasta, lako se rasčešljava i mislim da mi je čak i ravnija zbog nije što mi je super (inače imam polu-frčkavu kosu) I obožavam što je dosta veliko pakiranje pa mi dugo traje jer sve one manje maske potrošim dok si reko keks :P :)
2015 04 27
@harpo31 - Valjda tebi nije odgovarala jer recimo i meni je odlična ova koju si navela od Loreala, ali mi se dosta kosa mastila od nje, dok mi je ova od Garniera najgora maska ikad, al jel očito nam svima nešto drugo paše :)
2015 04 27
Sve to stoji. Ako je netko išao na keratinski tretman zna kakva kosa treba biti nakon toga. Isti učinak imaš kada staviš Keune keratinsku masku na kosu. Ovo je za mene potpuni promašaj kupnje.
2015 04 27
Ako sam dobro shvatila blogovske recenzije ove maske: Iako u nazivu pise Keratin (protein), to nije proteinski nego HIDRATANTNI proizvod jer na visokom mjestu sadrzi Argan (hidratant, drugi ga drogerijski proizvodi imaju minimalno-među zadnjima su na listi) pa je ocito da je glupo ocekivati efekt proteinskog tretmana ako proteina ima najmanje.
2015 04 28