Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

POMOĆ - EKSTENZIJE DA ILI NE?

Pozdrav curke..imam dilemu staviti ekstenzije ili ne vec 2 godine( kosa mi je i narasla dosad al meni nedovoljno) no medjutim nigdje nisam nasla pravu kosu duljine 70cm.Pomozite mi ako znate gdje ih mogu nac.Prijateljica mi ima iz So capa i super zadovoljna je al oni imaju do 60cm(ja kad ih prislonim to je duljina moje kose).Prijateljica je dosta niska pa njoj ta kosa izgleda puno duze,a ja imam 185cm i sve mi je kratko haha Neznam je li mi pametno staviti samo 30 40 komada sastrane da mi i kad ju stavim naprijed dobije na duzini.Nemam nijednu normalnu sliku ja sam ova lijeva curke pomagajte!!! [slika:ea4cb4ad-a7ac-449a-8bfa-7a89a7d1689b]
2015 05 03
zašto bi stavljala ekstenzije? kosa ti je predivna.. [:zaljubljen]
2015 05 03
Neee ekstenzije, kosa ti je prekrasna!!
2015 05 03
To mi i je problem zasto ih nisam dosad stavila..Ja ih toliko hocu tj.htjela bi duzu kosu jer prednji dio mi je do grudi kad stavim kosu naprijed a odiza izgleda dugacko da al ja sam visoka kad ustanem kao da se skrati hehe svi mi govore da ne bi trebala al bi bar sama se opekla i pokusala.I vec kada zelim nemogu nigdje nac ekstrnzije od prave kose 70cm a da nije ebay i te gluposti jer je to sve plastika :(
2015 05 03
Kosa ti je tako duuuga [:sokiran] [:sokiran]
2015 05 03
Mojoj sestrični su ekstenzije uništile kosu pa se morala šišati skroz na kratko. Nemoj ih stavljati, narast će sama i bit će ljepša i zdravija. [:jezik]
2015 05 03
[slika:c4f8629b-7446-4866-b292-4cbac451ac34] Znala sam da i ovdje necu naic na razumijevanje za moje zelje za kosom do guzice :) ok opet odustajem i odgadjam.Ali sta kazeete kad ste vec tu na ovu boju kose?Inace volim promjene drasticne ali nikada nisam bila bas crvena.hvalaa
2015 05 03
Mislim da bi ti svaka boja dobro stajala [:hihot]
2015 05 03
Ma cini ti se jer sjedim.ja sam jako visoka i ovo mi sve dodje do grudi a s ledja na špic do sredine ledja.Krivu sliku sam mozda odabrala.jedino mi je zao da cu ostat ko ocerupana kokosa kad ih budem skinula sto je bio slucaj kod moje frendice i opet ih je stavila..Jel netko isprobao ekstenzije na ljepljive trakice one I koliko to ostecuje?
2015 05 03
Ne trebaju ekstenzije [:vrti]
2015 05 03
Ok u srijedu sam crvena posaljem sliku dao bog da ispadne dobro hahaha
2015 05 03
Znam kako ti je , i ja cekam da moja naraste pa nikako da budem zadovoljna s duljinom, a manja sam samo 5 cm od tebe tako da kuzim tu povezanost s visinom [:hihot]
2015 05 03
Eto!!! Napokon netko :))) stvarno mi je zao unistavat kosu al ocito je da sam stvarno pretjerala sa zeljom.Cekala sam godinu dana da se odlucim na to i narasla mi je dosta za to razdoblje s time da se nisam nijednom sisala.Curke koja god vam frizerka kaze da se morate sisat nedajte ni centimetar Samo trackajte vrhove uljima!
2015 05 03
ova crvena boja je preeeedobra, objavi slike kad se obojaš [:zaljubljen]
2015 05 03
Tvoja ovako na prvi pogled izgleda dosta zdravo tako da super [:smijesi] Ma frizerke pretjeruju uvik samo da vise naplate [:hihot]
2015 05 03
1 2 3