Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

pjesma za sve krpoljupce

Krpičarke drage....tema je ovakva(dosta mi je svakakvih crnjaka) želim da se smijem od uha do uha.. napišite pjesmu-bar ko ima sluha... neka bude nešto za zabavu samo da nam suze spadnu -kada pročitamo da uljepša nam dan...poslije neke tuge nasmijte do suza... mene... i sve druge... nek odušku si svaka nekom rimom pruži možda će već sutra s Huljićem ( i Zecom) da se druži.... [:poljubac]
2015 06 02
Zube san po podu kupila Kada me je pegla u glavu lupila [:smije]
2015 06 02
Ivana [:smije] [:smije]
2015 06 02
[:hihot] [:hihot]
2015 06 02
[:hihot] [:hihot]
2015 06 02
Njuškala sam koji kupiti kupaći maštala kako ću ga odmah za kupanje obući Gledajuć sliku divila sam se njegovom sjaju Ni slutila nisam da će ubrzo moje veselje doći kraju I došao je taj dan,otišla sam na tisak Dobro da tamo nisam otvorila paket,svi bi čuli moj vrisak Otvaram paket,što brže Moje ruke to "čudo" drže Ne vjerujem svojim očima,u sebi do 10 brojim i nepomično stojim Gledam u kupaći i mislim si što da s njim sad radim Da povrće u njima sadim, možda vozim tačke Kupaće su bile pune dlaka od psa ili mačke! A tek prljave ko od blata,sta je zaboga ona u njima radila?!? Možda je ona povrće sadila! [:smije]
2015 06 02
Kad na krpicama stih krene, tad prstić zasvrbi mene [:smije] Baš i nemam sluha, al rima mi u glavi kuha... Nije bitna tema, forum je inspiracija golema. Svakim danom sve više trolova nam stiže, a šefijka glavu ne diže. Popust, sniženje, pogledajte kod mene..jeste goli il bosi? Ponudi i nosi [:place] [:smije]
2015 06 02
[:place] [:place] [:smije] [:smije] [:hihot] [:hihot]
2015 06 02
.. [:smije] [:smije]
2015 06 02
Hahahaha..ha..... [:kesi] [:place] e curke baš sam se nasmijala... samo nastavite dalje u tom istom tonu pa možda se naka nađe i na tronu... [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:place] [:place] [:place] [:place
2015 06 02
curke , vi ste stvarno pravi tekstopisci...fenonenalno [:kesi] nemam inspiracije jer moram učiti za maturu [:znoji]
2015 06 02
Ornelaaaa [:smije] [:smije] [:smije] [:place] [:place] [:smije] [:smije] [:smije] [:place] [:place][:smije] [:smije] [:smije] [:place] [:place]
2015 06 02
"Poklanjam ljudi nosite " Vi reklamuše samo na kupnju prosite Popusti, sniženja, darovi Iz dana u dan na krpicama kvarovi... Zatrpavate forum, to znaju i male bebe Iz dana u dan reklamirate sebe... Ne pitate se da li vas adminka blokati hoće Vama je najslađe " zabranjeno voće" Ajmo sve po 10 kuna,uz kupnju dobijete i dar To je postalo naših krpica čar. [:smije] Na krpicama postao je veliki nered, dođi Adminko i napravi red [:hihot] Svađe, prepucavanja ,jedni na druge viču trolovi novi svaki dan niču I zato reci cu na sav glas: Cvjetiću dođi i spasi nas! [:smije]
2015 06 02
Selim sa krpica ja...usput eto nam u temu trola dva! [:smije] Kazu nemam zivot ja...bitno da ga ima trolusa ta! [:smije] Nakon moje rime, javit ce se ovdje...vjerujte nema zime! [:smije] [:place] Brko stalno po krpama hara...ali dzaba mu kad nitko nema para! [:smije] [:smije] Prodaje najkice, ajfon i zaru vješto..nema koristi..ovdje se kupuje lajk nešo! [:smije]
2015 06 02
Ornela draga, nema ti od Cvjetića ni traga. Ta sunce je i vrijeme lijepo..blog se neće sam voditi- vrijeme treba u fotkanju provoditi [:smije] [:smije] [:smije]
2015 06 02
1 2 3 4 5 ... 6