Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

pjesma za sve krpoljupce

Ezriiiii [:place] [:place] [:smije] [:smije] [:poljubac] Di je adminka, kad najvise treba..slika se uz pozadinu neba! [:smije] Za to vrijeme na krpicama varaju..ma briga je, samo neka nju time ne zamaraju! [:hihot] Ako joj ostavis na profilu, negativan komentar..evo ti je odmah postane na stranici inventar! [:smije]
2015 06 02
Da samo ostavimo takav blog,to nebi bilo to, trebamo nešto poduzeti draga EzriZlo. Gdje je adminka?Samo je nestala ,ovim se poslom ocito bavit prestala. [:smije] [:hihot]
2015 06 02
Kad na forumu nastane muk, eto nam Casanove trola koji traži fuk [:smije] Imamo i Žužijelinek tetu, ona još Titi nosi štafetu. Puna je životnih mudrosti, u svojoj poznoj starosti. [:smije]
2015 06 02
Hahahahaha Zlice..ova je dobra! [:place] [:place] [:smije] [:smije]
2015 06 02
Ezri [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Dok Mate Brko prodaje i vara Dosadni trol nam nered stvara Ide iz teme u temu pitam se zašto, čemu? I linkovi najnovijih filmova se vrte čak Joj reklamusa je otvorila novu temu pak.
2015 06 02
Nemojmo zaboraviti na "trudne" teme, a jbg kad su svi na krpama trudni osim mene! [:smije] [:place] A di je iz teme, nesretnica gola, [:sokiran] jos uvijek tumara napaljena do bola! [:place] [:place] [:smije] [:smije]
2015 06 02
Brdo Brdo pa ti život nemaš, bit će da je to jer po forumu drijemaš [:smije] [:smije] [:smije] [:pospan] Zanemarila si našu lijepu temu, bacaš me u gadnu dilemu. [:smije]
2015 06 02
Tražiš torbicu? Mate Brko ima svega i što ti treba,a i netreba Da li si trudna,kako ćeš najsigurnije znati? Pa nas češ na krpama pitati! [:smije]
2015 06 02
Na ovoj temi još mi samo Nerdy fali, da njeni stihovi smijehom klope me po glavi. [:sramezljiv]
2015 06 02
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] A tek nasa Zlica mala-sve kao nece pa onda nered po temama stvara! [:hihot] Uzbuni ta trolove svih vrsta, al nemogu joj nista..nasa Ezri je zena čvrsta! [:hihot] Zaljubljena je u svakakve misterije.. podrzimo je u tome [:sramezljiv] ..da nebi bilo histerije! [:hihot] Rukama zlato stvara..to je nasa Ezri, clanica stara! [:sramezljiv] [:poljubac] [:poljubac]
2015 06 02
Bas to Ezri..sve cekam kad ce LePetit upasti u temu! [:smije] [:smije]
2015 06 02
Manta mi se, vrti u glavi, padam s nogu...pišem simptome u temu strogu. Dal trudna sam il umirem sirota..ionako dosta mi forumskog života. [:place] Brkove s čime da počupam, da kupaonske pločice ne polupam? [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] Koji puder da kupim? Možda da novi u MACu drpim? [:sramezljiv] Para nemam, putujem il selim... pazuhe ne depiliram već ih vješto kiselim [:smije] [:smije] [:smije]
2015 06 02
curkee [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 06 02
Brdo da vidiš samo kakve slastice naša Nerdy stvara, svaku radost čokolade u guznu mast pretvara [:smije] [:smije] [:smije]
2015 06 02
Ornela [:smije] [:smije] ..hajde, klepaj stihove! [:hihot] Ezri [:smije] [:smije] ..kiselist ti! [:place] [:place]
2015 06 02