Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

pjesma za sve krpoljupce

Svaka negdje putuje, u tropske krajeve seli Prije toga cijeli svoj ormar " dijeli " Poklanja,a zapravo je bit da kupiš navlači te da se nakraju po glavi lupiš! Boli me prst, idem otvorit temu novu nadam se onda manjem bolu Napisale su mi da sam trol "Ma one ne znaju šta znači bol!" Idem otvorit novi profil Šta one znaju krive savjete mi daju [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 06 02
ko me zove šilo mu žarko jel ne znate da s vragom treba polako. sluha nemam i to nije šala al što sklepam rime svaka mi dala [:smije] [:smije]
2015 06 02
Čupavi broš već si dugo priželjkujem, Petitka stvarno ima dara Kad god ga pogledam on me začara [:smije] [:zaljubljen]
2015 06 02
No hajd kad je već vaka situacija nećem da priznam da je ovo reklamancija [:hihot] kad se već eto na put spremamo ormare pod hitno treba da prodamo pa da imamo koji ojro više kažu tamo pive ima puno previše [:smije] [:smije] [:smije]
2015 06 02
Šaljem po poDuzeću, krpu koja davno je trebala završiti u smeću ... Nova lajk Roberto štikla, nova nikad nenošena ravno iz francuskog mjuzikla. [:smije] [:smije] [:smije] Kad ono fali joj peta, kinder-jaje plastika ju koja šteta [:smije]
2015 06 02
Mamamirna..vrh! [:hihot] [:poljubac] Evo nam LePetit! [:smije] Ko su sada clanice ove [:sokiran] kazu stare...a ja mislila nove! [:smije] Lude ka kupus, nasmiju me do bola, vise od ikakvog bezveznog trola! [:poljubac]
2015 06 02
sad jedna haiku život prolazi. kako je naivan onaj koji misli da imamo admina. [:smije] [:smije] [:smije]
2015 06 02
Vidi mice..prodaje remen a slika cice [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] Brzo o tome treba temu otvorit, inače će me njene cice noćima moriti. [:smije]
2015 06 02
Na stranicu nam cesto, navrati i Brzi sve sto je sporo on iskreno mrzi! Ima frenda, zovu ga Žestoki jer se divi svojoj alatki! [:smije] [:smije] Imamo tu i MalogBoru.. ne voli on biti u kupacim gacama na moru! [:smije] Chris se isto po stranici krije, on voli stikle..a balerinke bas i nije! [:smije]
2015 06 02
Zara Tražim Hm i pitam se sto je ovo sada od svakog artikla tag je zara Zara hlače, majice i cipele a cijene su paprene Nakeljene etikete gole napaljene tete trudnice i one koje to ni ne znaju ima i onih sto lako daju Ima na krpicama i momaka par to čini dodatni čar Luđaci, trolovi, trudnice, maloljetne curice Babe, krezube, Mate Brko Ima još neko kog nije pokro?
2015 06 02
Vruće mi je, znojim se ko prase...koju halju da stavim na se? Dal uz nju da natrkeljim šal il šešir sivi... ne pomažu mi ni antideprisivi. [:place] [:tuzan] Problemi strašni me more, na forumu ne pomažu mi...samo se ljubomore. [:hihot] Imam fensi haljinu Zaru bijelu, za nju založila sam muževu plaću cijelu. Sva sam si šik, ne smeta mi ni desnog oka tik. [:place]
2015 06 02
Pitam: Zara..kolko para? [:sramezljiv] Odgovara: like zara...nemaš tolko para [:pospan] Odgovaram:ako je like zara dajem sve iz ormara [:zaljubljen]
2015 06 02
Štucalo mi se,a ovdje stih o meni se piše. Divota [:sramezljiv] Tako ste nadarene,svaka čast. Drug Tito se okrenuo u grobu zbog pjesmuljka.pokoj mu duši
2015 06 02
Ponudi cijenu i nosi jer ja se selim Tvojoj lovi ja se veselim Cijenu biraj, uplati,uzmi i odsviraj Danas se selim na more Bit cu tamo do zore Onda idem za Graz prodat cu jos stvari,pa odo na plac Kamo sad da odem, imam dilemu Mogla bih otvorit jos jednu temu Evo selim se na Havaje, tko se javi prvi,nek se od sreće po glavi lupi, dobije Zara cipele besplatno!!!!!! ( ako naravno nesto kupi) [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 06 02
Snjeguljice bajna, djevo bijelog lica... krpica naših kolegica... Zahvalu ti za ovu temu dadem..ne smim više šefov Internet da kradem [:smije] [:smije] [:smije] Tužit će me "medolina" ljuta, žena malo skenula s puta [:smije]
2015 06 02