Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

pjesma za sve krpoljupce

Znaš me Brdo- stara sam mica puna smicalica [:smije] U glavi mi samo zajebancija bitna, šale ja sam nezasitna [:jezik] [:smije]
2015 06 03
Imas li doma Kazana-novu, ili ga po potrebi iznajmljujes, za veliku lovu? [:smije] A mozda voliš vise Đastina Bibera, ili njegovog prištavog cimera? [:smije] Volis li dlake, il ćelave prsi, od kojih te tipova, prolaze ludi srsi? [:smije] [:smije] [:place]
2015 06 03
Nemam Kazanovu, al imam Konana rasnog... što ga majka rodi tako krasnog. [:zaljubljen] Prsa mu junačka velika i jaka... znaš da volim muško s puno dlaka. [:sramezljiv] Ta vidla si mu ruke jake.. zamisli kakve tek na guzici su dlake [:smije] [:place] [:place] [:place] Goluždravi piceki nisu mi mili... [:boji] bezdlaki jadni sivkasto-bili. [:vrti] Biber dječak mali... izgleda da fali mu koja daska u glavi. Koliko ljeta taj mali pilić broji? Čini mi se da taj još s mamine sise voli da se napoji. [:smije] [:place]
2015 06 03
Moram jednu rimu, moram i pod hitno, jer o ovoj krpicarki sve je bitno! Svi se nje plase [:smije] ..svi je se boje [:hihot] jer u njenim temama, otkriveni muljatori se roje! Ne boji se ta ni crnoga vraga, jer poslje nje nema im ni traga! Optuzena bjese, da zivota nema a ona je njima glavna u danu tema! [:smije] Da ide na nekakve Hreliće, zaboravimo krpe Cipe, idemo mi na piće! [:zaljubljen]
2015 06 03
Ezri [:smije] [:smije] [:smije] Velis ima puno dlaka [:sokiran] pa osisaj ga i prodaj dlake na brzaka! [:smije] Prirodno runo, danas na velikoj je cijeni.. ili ga za torbu lajk zara zamijeni! [:smije] Posebno su rijetke dlake sa guze [:smije] od njih zaradis za prave luksuze! [:smije]
2015 06 03
[:place] [:place] [:place] [:place] [:place]
2015 06 03
Čini se da su curke ostale bez rime???? [:hihot] [:hihot] Šteta [:place] [:place] [:place] [:place]
2015 06 22
Jucer mi je bio divan dan [:zaljubljen] [:zaljubljen] nisam imala 5 minuta za posteni san! [:place] Dosla ujutro u 8 iz nocne smjene, u 9 vec se za dizati bilo vrijeme! Ulickah svoje zlato najvece, gledam je u odori, a srce mi puca od srece! Natjecanje veliko, bilo je tog jutra, ako ne odradi dobro, nema povratka sutra! Vrtila je stap..maherski..nema šta, i svaki sudac, dobar nastup prepoznati zna! [:zaljubljen] Srce mi lupa, dlanovi se znoje.. sucima maske hladnokrvnosti na licu stoje! [:boji] [:place] Kucno je cas..pred ocima mi mutna sjena [:boji] razbistrilo se sve-ljudi medalja je njena!!!! [:zaljubljen] [:zaljubljen] Suze su ispunile moje oci.. vrijedilo je nespavati te duge noci.. [:poljubac]
2015 06 23
Oda mici: Kiša pada..forum nam propada. Svaki jutro, svaki dan...isti trol čudan i bestidan. A mice glavne na vidiku nema, ona novi post na svom blogu sprema. Profil lijevi, profil desni, uslikaj joj osmijeh dražesni. Danas obukla je posebne prnjice meke i bijele... nek followeri njeni nečem se vesele. [:smije]
2015 06 24
Ako mica ne odgovori uskoro na poruke u inboxu, zavrsiti ce sa pit bullom u boxu!! Ali najprije ce od mene dobiti šibom po turu, neka samo ignorira, jer to je ceka u futuru! [:smije] [:smije] Kada joj dodem na spicu sa štapom ja, proci ce je volja za blogerska sra..a sva! [:smije] [:place] [:place] [:smije] [:smije]
2015 06 24
Balada o "Zari" Često gledam lijepe stvari [:sramezljiv] u krpice moje svratim [:smije] i cipele s petom "Zara" [:smijesi] tek toliko...da ne patim... [:hihot] Kliknem mišem na stranicu, [:zaljubljen] jer ne stoje puno para [:sokiran] i prekrasna tu je slika [:kesi] ispod piše:JEFTINO "Zara.".. [:poljubac] Cipelica crna,crvena il plava [:zaljubljen] ...."skinuto sa neta"..."nije za prodaju" [:place] i od "zare" nema "Zara"?????? [:ljut] ali zato lijepo piše-"Pogledajte nešto iz mojeg ormara!" [:jezik] Mrak na oči tad mi pada [:znoji] dal od smijeha ili jada [:place] [:place] pa se tako rodi [:hihot] i ova balada [:smije] [:smije]
2015 06 25
1 2 ... 4 5 6