Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

stavljanje artikla

pozdrav! zanima me zašto ako stavljam artikl i onda se on ne stavi nego se javi poruka "molimo pokušajte kasnije" ja doista pokušam kasnije i kada ga naposljetku uspijem staviti piše da je oglas stavljen prije npr.pola sata s tim da nikada nije bio na početnoj stranici pod novi artikli, nego je zajedno sa onim oglasima objavljenima u to vrijeme kada sam ga 1. put pokušala staviti? smeta mi to. [:tuzan]
2013 03 15
stranica bude opterećena u tom trenutku, zato ja stavljam kroz jutro :) ova prva stranica su ti najpopularniji, a ne novi artikli
2013 03 15
na prvoj stranici imaš i nove artikle ako malo bolje pogledaš... [:hihot]
2013 03 15
u pravu si, nisam skrolala :)
2013 03 15
Pozdrav, dali se mogu naknadno dodavati slike? Ja sam sa dprobala i pise da prihvati i cak prikaze sliku al je nema na profilu, bar meni ne pokazuje.
2013 03 17
Zanima me da li mogu stavit npr novi mobitel na prodaju???
2013 03 18
jel netko možda zna zašto ne mogu promijeniti cijenu? idem na spremite pa na objavi ili kak već šta je ono sa strane.. Ali neće mi spremiti [:tuzan]
2013 03 19
mi isto imamo problema sa stavljanjem slika u zadnja dva tjedna, probale smo i ujutro i popodne i naveče, i uvijek piše pokušajte kasnije! ne vjerujem da smo baš svaki put potrefile kad je preopterećen sajt! [:frustriran]
2013 03 22
da to baš živcira... i onda kad na kraju uspiješ nešto i stavit pisat će da je stavljeno onda kada ste prvi put pokušale staviti a do tad nije postojalo nigdje [:vrti] što u ovoj situaciji kada ti je već drugi dan artikl na 150oj stranici dosta otežava prodaju...
2013 03 22
mi i dalje ne možemo stavljati fotke! stvarno mi više nije jasno! probale smo kontaktirati administratoricu, poslale joj mejl, i poruku ovdje, ali ništa! [:frustriran]
2013 03 26