Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

kako me nervirajuuuu!!! (PLL)

slatke male lažljivice! [:vrti] [:vrti] jeste gledale epizodu,jučer je izašla na torente? * SPOILER * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * ************************************* i sta sad,ko je A ako je charlie umro davno?? Meni se čini da ni oni sami ne znaju tko je A [:smije] [:smije] [:smije]
2015 06 25
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] baš ču danas gledati
2015 06 25
meni se čini da bi ja mogla prestati gledati,sve manje ima smisla. što više sezona,to manje smisla [:vrti]
2015 06 25
nikada nisu ni znale [:hihot] jos malo i saznajemo tko je [:kesi]
2015 06 25
Bome nema da, ali dobro vrijedi cekati [:zaljubljen]
2015 06 25
sve više nekako mislim da ćemo se dobrano razočarati na kraju,ako uopće otkriju A [:smije]
2015 06 25
Bolje im je da nas oduseve i da bude nesto spektakularno, jer ovako sam potratila vec godinu i pol cekajuci big revealing [:hihot]
2015 06 25
upravo to [:kesi]
2015 06 25
prestala gledati nakon 4 sezone ili 5? [:sokiran] .Kaj još nisu otkrili tko je A? [:smije] [:hihot]
2015 06 25
nisu,a sad je 6.sezona [:smije]
2015 06 25
ja mislim da nema šanse da uspiju povezat cijelu priču... ja se nakon svake epizode sve više pogubim, već sam zaboravila šta sam sve gledala [:vrti]
2015 06 25
pa da,nema šanse...zašto bi charlie maltretirao ostale cure,što su mu one napravile?ma nemam pojma,vidjet ćemo što će biti. a možda i nećemo [:kesi] [:smije]
2015 06 25
pa izgleda da ipak on nije maltretirao haha, ili ako je vjerujem da se htio osvećivati Alison jer je imala život kojeg on nije, a opet onda bi se osvećivao i njezinom bratu, joj sva sam se pogubila više, ne sjećam se pol likova koje nekada spomene u seriji [:place] [:vrti]
2015 06 28