Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zasto se ne mogu ulogirat na svoj profil?

Zasto se ne mogu ulogirat na svoj profil? Vec dva dana pokusavam i nista... [:place] Luda sam vec [:boji] izbaci mi neke rijeci Atsiprašome. Šiuo metu tarpmergaičiu.lt vyksta tvarkymosi darbai I sad si ti misli.... Usput se ispricavam svima koji su mi se javili za prodaju ili poslali upite ne mogu vam odg sa svog profila....morala sam napraviti novi....ali cim se budem na svoj mogla ulogirat javim vam se a ovaj necu koristiti...Marina Butinski [:boji] [:frustriran]
2015 07 06
Ni meni ne zeli, moras ici ulogirati se i da si zaboravila lozinku, pa ce ti poslat novu na mail i onda ces moci.. Uglavnom krpice, stalno stekaju...
2015 07 06
[:hihot] [:hihot] ..Sorry ne smijem se tebi .I meni se dogodilo I ostalim curama jučer.svi zbunjeni kad se logiraš zatraži novu lozinku pa bi trebala moći. [:smijesi]
2015 07 06
I meni se to jučer dogodilo, Sat vremena nisam mogla ući na profil! [:sokiran]
2015 07 06
Evo ja uspjela zahvaljujući našim pametnicama [:zaljubljen] Odeš na zaboravili ste lozinku, ukucaš mail i na mail primiš novu. S njom se logiraš i to je to.
2015 07 06
Ako želiš promijeniti lozinku, odeš na uređivanje profila.
2015 07 06
Hvala vam cure jos samo da pitam ovi savjeti se odnose i na ulogiravanje preko fb-a ili? [:smijesi]
2015 07 06
isti problem i kod mene, ja se prijavljujem preko fejsa, šta da radim??? morala sam napraviti novi račun da mogu napisati, a ne bi ostala bez onoga jer tamo imam puno stvari Sutra saljem pakete onima koji su uplatili, sorry što vam ne mogu odg na poruke :( sasaBelcic [:boji]
2015 07 06
da i kod mene je isti problem. ja sam prijavljena preko fb i od juce nemogu uci u prodajni profil [:place] pokusala sa izgubljenom lozinkom ali uzalud jer nemaju mi kud poslati jer je mail sa kojim sam pravila profil nevazeci vec 4-5 godina..ovo je katastrofa sto se desava na krpicama jos mi samo treba da ispusim negativnu jer nemogu na profil po adresu ako mi curka uplati za hlace [:vrti] [:vrti]
2015 07 06
Da, to se i odnosi na nas koje se prijavljujemo preko fb-a. Čini mi se da samo mi imamo problem s logiranjem. Još uvijek ne mogu ući preko fb, ali na ovaj način sam uspjela.
2015 07 06
Rafaela, kako ti je mail nevažeći??
2015 07 06
evo uspjela sam :) kako ti je nevažeći mejl, šta poruke ti ne dolaze tamo??
2015 07 06
I kako sad vratiti stari profil?da li je to ikako moguce ili moram sve ispocetka raditi??? [:place]
2015 07 06
Isti problem pa sam se sa ovog, sestrinog profila javila curama koje cekaju. uzas
2015 07 06
Evo i ja trolam..a na ovom ne mogu ni "o meni" prominit.. na starom profilu priko fejsa nista..novi mail kad zatrazim nista..katastrofa..ivanahercegovac
2015 07 06
1 2